Газета по-надвірнянськи
 

Франківський Майдан із молоддю

31 січня 2014, 15:14 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 628 переглядів

25 січня івано-франківці підтримали ідею молоді щодо створення Народної ради. Нагадаємо, під час останньої сесії депутати Івано-Франківської обласної ради не почули молодь та громадські організації, які стали ядром для революції і запропонували створення Народної ради лише  з опозиційних депутатів. Як компроміс, молодіжному активу Майдану запропонували утворення громадської ради при Народній раді, яка фактично позбавлена важелів впливу і функціонує як дорадчо-консультативний орган.

Виступаючи на площі перед адмінбудинком, Василь Кедик оголосив позицію від Молодіжного сектору і наголосив на тому, що Народна рада є перехідним органом, зумовленим революційним станом, який має адекватно представляти інтереси мешканців області. Тому склад Народної ради має орієнтуватися у рівній пропорції 50% – опозиційні депутати обласної ради та 50% громадських активістів Євромайдану.

Василь Кедик повідомив громаді, що сформована ініціативна група, яка готова делегувати в Народну раду молодих громадських активістів Івано-Франківська та провести з’їзд Євромайданів області, для народовладдя і по районах. Молодь запропонувала механізм доукомплектування Народної ради, який передала у президію обласної ради.

Увечері, 25 січня, перед адмінбудинком люди висловилися за підтримку формування Євромайдану на паритетних засадах з громадських активістів та депутатів облради.

Прес-служба ВО «Майдан»

Івано-Франківської області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!