Газета по-надвірнянськи
 

«Гаряча лінія» у ДПІ

10 січня 2014, 16:11 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 770 переглядів

14 січня 2014 р. із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-64-63 – «гаряча» телефонна лінія із першим заступником начальника ДПІ у районі Гринчук Мирославою Романівною на тему «Декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році».

Стартувала кампанія «Декларування-2014»

Із 1 січня  ц. р. розпочинається кампанія декларування доходів громадян. Податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 р., подають до 1 травня 2014 р. до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі: отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався; отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності); отримання іноземних доходів.

Платникові податку не потрібно подавати декларацію, якщо він отримував доходи: виключно від податкових агентів; від операцій продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Крім того, цьогоріч платники податку на доходи фізосіб, котрі бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 р., податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Детальніше – у Центрі обслуговування платників податків або за тел. 2-22-79.

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!