Газета по-надвірнянськи
 

На майдані в Ланчині

31 січня 2014, 14:19 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 538 переглядів

Цьогорічну розколяду гуртківці й педагоги Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості провели на селищному євромайдані біля адмінбудинку. Сюди другого дня Йорданських свят, на Івана Хрестителя, уже вкотре за ці «гарячі» українські зимові місяці прийшло багато людей. Цього разу на віче виступили священик УГКЦ о. Василь, селищний голова Михайло Іванюк, гість з Італії професор геофізики з Неаполя Дженаро Нарчізо, дружина якого українка з Ланчина, та заступник селищного голови Василь Дячук, котрий свій патріотичний виступ закінчив словами про те, що ланчинська артерія живить київський Майдан.

У пісенний віночок із колядок вдало вплелися юні голоси із Саджавки, Добротова, Красної, Делятина, Ланчина й Білих Ослав. Їх мелодійно підсилювали дзвіночки та акорди баяна учителя-музиканта з Добротова Василя Меніва, що повсюди  розносив холодний вітер з мокрими сніжинками, які своїми примхами нагадували про початок справжньої зими.

Приємно, що діти у кожній колядці, а їх наставники Я. Недашківська та Н. Андрейчук, у виступах-вітаннях випрошували в новонародженого Ісусика миру, спокою й добробуту для нашої України, яка тепер долає важкі державотворчі процеси.

Хіба не такі рядки закликають до Революції Гідності: Я молюся в цю хвилину, //Збережи мою родину. //Дай нам хліба, дай нам волю, //А Вкраїні кращу долю. //Христос Родився!

Наостанок очільник позашкільної установи привітала всіх Іванів, Іванків та Іванок з їх іменинами і закликала усіх разом колядувати «Нова радість стала».

Василь ЛЕВИЦЬКИЙ,

член НСЖУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!