Газета по-надвірнянськи
 

Подай руку допомоги

17 січня 2014, 14:08 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 670 переглядів

Надвірнянське молодіжне товариство «Милосердний Самарянин» з ініціативи подружжя Ігоря та Мар’яни Гаврилюків провело благодійний різдвяний ярмарок «Подай руку допомоги», вилучені кошти з якого передали дев’ятирічній Марті Гачек на реабілітацію (агресивний фіброматоз шиї – ракова пухлина).

У підготовці ярмарку брало участь дуже багато небайдужих дорослих та дітей, котрі виготовляли різноманітні вироби ручної роботи. Майстер-класи проводили Ігор і Мар’яна Гаврилюки, в яких взяли участь 270 учасників, виготовили понад 700 виробів.

НМТ «Милосердний Самарянин» висловлює щиру подяку людям, котрі долучилися до ярмарку. Особливо відзначаємо депутата Надвірнянської міської ради Романа Мажака, підприємців Михайла Гоя та Андрія Йосипенка, які надали матеріали для виготовлення виробів, редакції газети «Народна Воля», ТРК «Надвірна» та підприємцю Вадиму Тиміцькому («Реклама Плюс») за інформаційну підтримку у всіх заходах та акціях. Особливої уваги заслуговує Надвірнянський деканат УПЦ Київського патріархату на чолі із митрофорним протоієреєм, деканом Надвірнянським о. Олегом Траском, із благословення котрого і відбулась акція. Під його керівництвом зібрані значні кошти для реабілітації Марти: Надвірна –1500 грн., с. Білі Ослави – 5760 грн., с. Лісна Велесниця – 300 грн., с. Заріччя – 1500 грн., с. Чорний Потік – 400 грн., с. Гвізд – 1068 грн.

Щиро дякуємо Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу за надання приміщення для проведення акції та постійне сприяння діяльності нашого товариства. Дякуємо усім небайдужим надвірнянцям, котрі завітали на ярмарок і придбали вироби різдвяної та новорічної тематики. Саме завдяки вам зібрано 30 тис. грн. для допомоги Марті.

Тетяна ГРИНЬКІВ,

генеральний секретар НМТ «Милосердний Самарянин».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!