Газета по-надвірнянськи
 

Подбати про Прикарпаття і Надвірнянщину зокрема

17 січня 2014, 14:10 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 543 переглядів

Народний депутат України Юрій Дерев`янко пропонує передбачити додаткові дотації та субвенції з Державного бюджету на газифікацію населених пунктів, будівництво газопроводів, добудову і будівництво шкіл та дитячих садків на Прикарпатті.

Парламентар домагається виділення коштів з Держбюджету для цільового фінансування газифікації сіл Річки, Білозорина, Маричівка, Плоснина, Верхній Майдан, Пнів, Мозолівка, Чорний Потік та Чорні Ослави нашого району; будівництво підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин» до с. Верхній Майдан. Також Юрій Дерев’янко відстоює цільові субвенції на спорудження, добудову та реконструкцію шкіл у селах Чорний Потік, Білозорина, Назавизів, Красне; передбачає виділення коштів на будівництво дитсадків у Пнів`ї, Білих Ославах та Лісній Тарновиці.

Юрій Дерев’янко пропонує в Держбюджет-2014 закласти кошти для реконструкції Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату та фінансування будівництва плавального басейну в Надвірній. І повністю погасити бюджетну заборгованість на завершення робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося на Прикарпатті у 2008-2010 рр. – а це 287,3 млн. грн., у т.ч. 52,4 млн. грн. – для погашення кредиторської заборгованості підрядним організаціям, які виконали роботи.

Верховна Рада розглядатиме проект Держбюджету-2014 вже цього сесійного тижня.

Марта СМОЛІЙ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!