Газета по-надвірнянськи
 

Позачергова 38-а сесія

31 січня 2014, 14:28 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 526 переглядів

Надвірнянської міської ради відбулася минулої п`ятниці, 24 січня ц. р., під орудою міського голови Зіновія Андрійовича.

На початку засідання свободівець Володимир Гринішак запропонував включити додатково до порядку денного питання про звернення до членів Партії регіонів і депутати його підтримали.

У своєму виступі Зіновій Андрійович проаналізував нинішню суспільно-політичну ситуацію в Україні, висловив вдячність депутатському корпусу за чітку громадянську державницьку позицію, проявлену не лише в прийнятті актуальних заяв, рішень, але й в активній участі на столичному Євромайдані. До речі, частина депутатів міської ради залишається там і досі.

Нагадаємо, ще торік наприкінці листопада, коли революційні процеси щойно починалися, очільник міської влади дієво підтримав створення мобілізаційного пункту за ініціативою міського осередку «Просвіти» Михайла Ноняка та ГПР, якою керує Ярослав Лесюк. З того часу і донині жителі міста і району завдяки налагодженій співпраці, вирішенні всіх організаційних питань, пов`язаних зі збором коштів, забезпеченням транспортом, безпосередньо долучаються до мирних акцій протесту в Києві.

Депутати підтримали звернення колеги Володимира Гринішака, а також проголосували за опублікування тексту документу в «Народній Волі». Також за пропозицією Богдана Зеленчука (фракція ПП «Фронт Змін») секретар міської ради, поки тривало засідання сесії, зателефонував почергово до кожного із трьох депутатів – членів фракції Партії регіонів у міській раді, з`ясовуючи їх готовність вийти із лав цієї провладної партії. (Присутній на засіданні Тарас Вінтоняк, попри зауваження його членства, категорично заперечив цей факт, наголосивши, що ніколи не був членом Партії регіонів та фракції у міській раді). У результаті телефонних перемовин Василь Янцюк, відомий у місті підприємець, до кінця сесії написав і подав Тарасові Пекарському заяву про вихід із фракції та Партії регіонів. 29 січня Ігор Дем`янчук і Степан Іроденко повідомили у міську раду про припинення своєї діяльності у депутатській фракції Партії регіонів із 24 січня ц. р., оскільки на день засідання позачергової сесії міської ради були відсутні в місті Надвірна з поважних причин. Окрім того, у заяві повідомили про свій вихід з міської організації Партії регіонів.

***

Депутати обговорили й підтримали три політичні звернення міської ради: щодо суспільно-політичної ситуації в Україні; підтримки УГКЦ; безвізового режиму із країнами Європейського Союзу. Останнє звернення адресували Європейській комісії, Європейському парламенту і Раді Європейського Союзу. У документі, зокрема, зазначається: «Сьогодні ж склалася така ситуація, коли всупереч волі українці успадкували пострадянську «залізну завісу» у вигляді збереження візового режиму при в`їзді до країн ЄС. Таке обмеження неабияк гнітить і принижує нас, громадян Європи. Ми добре усвідомлюємо те, що довіра є найважливішим чинником, необхідним для скасування візового режиму з боку ЄС для України. Ми вважаємо, що відкриття кордонів для громадян України не становитиме загроз з огляду питань безпеки й міграції до ЄС і створення  додаткової можливості ділового, культурного, наукового та соціального обміну громадян обох сторін». Висловлено сподівання на відновлення діалогу між ЄС та Україною, а також скасування візового режиму.

***

Депутати затвердили і направили проект міської ради для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Проект «Заглядає сонце у нове віконце» стосується заміни аварійних вікон на нові енергозберігаючі в ДНЗ «Квітка Карпат». При формуванні міського бюджету на 2015 р. вирішено передбачити для цього 140 тис. грн.

Також під координацією першого заступника міського голови Олега Йосипенка розглянуто питання про коригування (зменшення) тарифів на послугу теплопостачання для бюджетних та інших споживачів двох ТзОВ «Альтернатива Інвест» і «Струмок».

Інформація Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!