Газета по-надвірнянськи
 

Про підтримку звернення обласної ради до правоохоронних органів області

31 січня 2014, 14:56 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 475 переглядів

625-24/2014 від 28.01.2014 р.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

1. Підтримати звернення обласної ради до правоохоронних органів області (додається).

2. Звернення опублікувати в районних засобах масової інформації.

Голова районної ради В. В. Попович

 

Управлінню Міністерства внутрішніх

справ України в області

Службі безпеки України в області

Прокуратурі області

Звернення

На двадцять третьому році незалежності України влада брутально порушила права і свободи громадян, гарантовані Конституцією України та чинним законодавством, позбавивши Український народ права на євроінтеграцію, і своїми злочинними наказами пролила кров невинних людей.

Жорстокими, неадекватними, агресивними діями з боку спецпризначенців проти мирного населення, яке не порушувало громадський порядок і не створювало загрозу здоров’ю або життю інших, було перейдено межу людяності – режим відкрив своє справжнє злочинне обличчя. Такі дії спецпідрозділів носять ознаки тортур і насильства та класифікуються як злочини проти людства.

Своїми діями влада грубо порушила вимоги Загальної декларації прав людини, в якій записано, що «…права людини мають охоронятися силою закону, щоби людина не була змушена вдаватися до повстання, як до останнього засобу спротиву тиранії».

Винятково із забаганки чинної влади – тих, хто мав би гарантувати мир та спокій в державі, вас втягнуто в безглузді бої з мирними громадянами.

Сьогодні ми звертаємося до представників Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, військових та інших правоохоронних структур із закликом не брати участь у нелегітимних діях режиму, що обмежують права і свободи громадян. Відповідно до статті 60 Конституції України ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, а наказ штурмувати мирних людей, які вийшли захищати себе і свій європейський вибір, – це завідомо злочинний наказ.

Не піддавайтесь неправомірному тиску влади, яка намагається перетворити вас на озвірілу зграю та примушує діяти проти власного народу!

Не плямуйте свої руки кров’ю безневинних людей!

Не вчиняйте злочини, за які доведеться відповідати!

Ви присягали на вірність Українському народу, а не владі!

Ще раз звертаємося до тих, кому небайдужа доля України та Українського народу: «Зупиніться!».

Люди у формі, які мають честь і гідність, повинні захищати своїх громадян.

Все українське суспільство очікує, що ви станете на бік народу України.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми припинимо кровопролиття, не допустимо повторення минулого, про яке Тарас Шевченко писав: «Доборолась Україна до самого краю, гірше ката свої діти її розпинають».

Станьмо разом на захист Українського народу, своїх родин, батьків і дітей, свого майбутнього у боротьбі проти диктатури – і ми переможемо!

Прийнято на позачерговій двадцять шостій сесії Івано-Франківської обласної ради шостого демократичного скликання 25 січня 2014 року.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!