Газета по-надвірнянськи
 

Про визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України

31 січня 2014, 14:55 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

621-24/2014 від 28.01.2014 р.

Керуючись статтею 5 розділу І та розділом ХІ Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», реалізуючи право народу України на самовизначення та безпосереднє здійснення влади, у зв’язку з узурпацією влади Президентом України та Верховною Радою України через прийняття 16 січня 2014 року в неконституційний спосіб ряду законів, які ведуть до встановлення диктатури в державі та звужують зміст і обсяг існуючих конституційних прав і свобод громадян, що суперечить частині третій статті 22 Конституції України, районна рада вирішила:

1. Визнати Народну Раду України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, повноваження на створення якого надані рішенням Всенародних зборів громадян, які відбулися 19 січня 2014 року на Майдані Незалежності у місті Києві.

2. Визнати Народну раду Івано-Франківської області органом, уповноваженим представляти інтереси територіальної громади Івано-Франківської області.

3. Визнати Народну раду Надвірнянського району органом, уповноваженим представляти інтереси територіальної громади Надвірнянського району.

4. Рекомендувати сільським, селищним, міській радам району невідкладно скликати позачергові сесії відповідних рад для розгляду та вирішення питання щодо визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради В. Поповича.

Голова районної ради В. В. Попович

 

 

 

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!