Газета по-надвірнянськи
 

Прикарпатці колядували для Глави УГКЦ

17 січня 2014, 13:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 550 переглядів

У столиці відбулася щорічна «Різдвяна просфора з Патріархом 2014», яку організовує Українська Греко-Католицька Церква. Від Прикарпаття колядували хор «Феліціо» з Надвірної та гуцульські музики «Ватаги» з Яремчі. Вони виконали кілька сучасних колядок під акомпанемент традиційних гуцульських інструментів – цимбалів, бубена та скрипки.

Надвірнянці вже вдруге колядують для Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука. Торік співали автентичних колядок. Цього ж разу відзначилися новаторським підходом – різдвяним репом від найменших.

Свої колядки прикарпатці виконали і на сцені Євромайдану. Незважаючи на пізній час, близько першої ночі 12 січня на сцену вийшли найменші колядники з Надвірної та привітали колядками Патріарха й усіх гостей, а також привезли і подарували Різдвяний вертеп із сіна, виготовлений вихованцями художньої школи. Потім народний аматорський хор «Феліціо» і гурт «Ватаги» привітали колядками і щедрівками із центральної сцени Майдану українців із Різдвом Христовим! Підтримали дух учасників Майдану. Молодці!, – так написав на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат України Юрій Дерев’янко, відвідавши Різдвяну просфору.

Марта СМОЛІЙ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!