Газета по-надвірнянськи
 

Регіонали готуються масово скуповувати голоси

31 січня 2014, 15:13 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 616 переглядів

«У мене на руках є копії документів-угод за підписом голови обласної організації Партії регіонів В. Чуднова про співпрацю в політичній діяльності з усіма особами, які зголосяться. Такі угоди, як вдалося дізнатися, наче вже укладено з усіма головами районних, міських, сільських осередків, і дано доручення аналогічні угоди укладати з усіма, хто співпрацюватиме з Партією регіонів», – сказав народний депутат України від ВО «Свобода» О. Сич під час позачергової сесії обласної ради 25 січня ц. р.

За словами нардепа, на рівні обласного і районних штабів створено політично-аналітичні групи, так звані «ПАГи», головним завданням яких нині є відстежувати та давати характеристику на кожну більш-менш авторитетну особу в кожному з населених пунктів – священиків, лікарів чи будь-кого іншого шанованого в громаді жителя. Мета цього – довідатися, яких політичних позицій дотримується особа, наскільки можливою є співпраця з нею та що треба зробити, щоб вона співпрацювала.

«Найвагомішим є таке: мені назвали орієнтовні цифри тих оплат, що їх отримують люди, котрі співпрацюють» – наголосив Олександр Сич. На рівні первинних осередків це близько 500 грн., рівень районного штабу – 7-8 тис. грн., рівень  обласного штабу – близько 15 тис. грн.

 

(За повідомленням

газети «Галичина»

від 30 січня ц. р.).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!