Газета по-надвірнянськи
 

Рішення двадцять четвертої позачергової сесії Надвірнянської районної ради шостого скликання від 21.01.2014 р. Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

31 січня 2014, 14:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 635 переглядів

615-24/2014

Ми, депутати районної ради, обурені прийняттям законів Верховною Радою України, якими кладеться край демократії в Україні. Шляхом підняття рук депутати провладної більшості наблизили українське суспільство до демократичної деградації, до запровадження диктатури.

Антинародні закони забороняють рухатися автоколонами, а це може бути: як весілля, так і похорон; під час масових зібрань, а це може бути, як молебень на майдані, так і святкування державних чи релігійних свят, заборонено використовувати традиційну атрибутику самозахисту – шоломи та каски; заборонено встановлювати малі архітектурні форми, такі як палатки і намети для захисту від сонця чи дощу; заборонено пікетування будівель або споруд органів державної влади; придбання сім-карт мобільних телефонів тільки на підставі договору, в якому вказуються всі персональні дані; за спрощеною процедурою позбавляються депутати недоторканності; прийнятий закон про заочне засудження громадян України; прийнято закон про обмеження доступу до мережі Інтернет; прийнято закон про наклеп та інші з десяти законів, які заганяють Україну в глухий кут. Це є залякування суспільства. Не вдалося залякати кийками, то ж пробують запровадженням диктатури, де не буде прав, не буде демократії, не буде вільних громадян, не буде громадянського суспільства.

Ухвалені закони відкривають шлях до масових репресій проти українців.

Закликаємо всіх представників громадянського суспільства, всіх громадян, для яких права та свободи є цінністю, виступити проти законів, що утверджують авторитарний режим в Україні, повертають нас назад в минуле, віддаляють від європейських цінностей!

Враховуючи порушення основних конституційних прав та свобод громадян шляхом прийняття Верховною Радою України  в неконституційний спосіб так званих «законів диктатури», якими покладено край демократії в Україні, а українське суспільство стало перед загрозою запровадження авторитарного режиму, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

1. Не визнавати та не виконувати на території Надвірнянського району Закони України, прийняті 16.01.2014 р. в неконституційний спосіб.

2. Не визнавати в районі всю вертикаль виконавчої влади.

3. Схвалити створення Народної ради.

4. Підтримати проведення Всеукраїнського референдуму за недовіру і відставку Президента України В. Януковича та висловлення недовіри народним депутатам, які голосували за антиконституційні закони.

5. Вимагати від Верховної Ради України відміни так званих «законів диктатури».

6. Підтримати рішення Ланчинської селищної ради від 20.01.2014 № 822-24/2013 «Про ситуацію, що склалася в Україні».

7. Провести друге пленарне засідання двадцять четвертої позачергової сесії районної ради 22.01.2014 в м. Києві на Майдані Незалежності.

8. Рішення опублікувати в районних засобах масової інформації.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради І. Степника і постійні комісії районної ради мандатну, з питань депутатської діяльності, зв’язків з політичними партіями та об’єднаннями громадян, з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.

Голова районної ради В. В. Попович

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!