Газета по-надвірнянськи
 

Шановна громадо Надвірнянщини!

24 січня 2014, 16:27 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 545 переглядів

У цей складний і відповідальний для України час ми з особливою пошаною згадуємо бій під Крутами, що ввійшов у нашу історію як зразок офірності, мучеництва і героїзму.

Події листопада-грудня минулого і вже січня цього років вкотре підтвердили, що нині Україна має ще сильнішого північного ворога, світ ще більше байдужіє до наших змагань і волі, обмежуючись лише заявами і застереженнями… Та, чи думали ми, нині сущі, і наші попередники, що і в ХХІ сторіччі історія повториться і нам знову доведеться бути готовими до Крут?!

Так уже складається, що першою про це збагнула наша молодь – цвіт української нації: наше славне студенство, юнаки та юнки. Саме вони з відкритими чистими серцями вийшли на перші євромайдани й іскрами своїх безвинних душ сколихнули всю українську і світову спільноту. І саме вони першими відчули на собі жорстокість нині існуючої диктаторської системи влади у ніч із 30 листопада… І донині, не відступаючи, стоять на барикадах у центрі Києва. Думаємо, не буде перебільшенням назвати нині вулицю Грушевського у столиці нашої країни символічними Крутами, де гартується зараз дух нації, міцніє воля і свобода Української Держави.

Пом`янімо нині героїв Крут далекого 1918 року і сучасних крутянців 2014-го, котрі склали свої голови на жертовник боротьби за Самостійну Україну.

Вічна слава Героям Крут! Слава Україні!

 

Надвірнянська районна рада.

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!