Газета по-надвірнянськи
 

Шестеро, які пам`ятають про присягу

31 січня 2014, 15:24 | Рубрика: Закон, Україна Версія для друку Версія для друку 599 переглядів

Шестеро бійців спецпід­розділу «А» (в народі його називають «Альфа») управління СБУ в Івано-Франківській області написали рапорти на звільнення. Це сталося після того, як у вівторок зранку співробітників цього відомства зібрали на якусь там нараду і показали фільм про фашизм. Наскільки нам відомо, йшлося про німецьких фашистів. А після перегляду керівництво служби поставило підлеглим сакраментальне запитання: мовляв, кому хочете служити – їм чи законній владі?

Під останньою, наскільки всі зрозуміли, мали на увазі нинішній режим Януковича, чорні діла якого ще надовго запам`ятає український народ. Багатьох працівників спецслужби такий підхід обурив. Адже вони пам`ятають, кому присягали. Шестеро з них – ідеться про бійців спецпідрозділу «А» – написали рапорти на звільнення. Відчуваючи, що їх можуть «пресувати», вирішили публічно заявити про це. Родич одного з бійців – знайомий депутата обласної ради, екс-голови ОДА Миколи Палійчука. Його й попросили організувати щось на зразок прес-конференції, де «альфівці» мали намір розповісти про свій вчинок і пояснити, чому зважилися на нього. Вони готові були зробити це навіть без масок, хоча, як відомо, спецпідрозділ «А» є тією структурою, бійцям якого не бажано, так би мовити, «світитися». Тим більше, що написаний рапорт ще не означає наказу про звільнення, відповідно вони підпадають під дію певних законів. Отож на камеру говорив лише один із них.

У нас є достовірна інформація, що ці люди реальні члени того підрозділу. Наголошуємо на цьому тому, що, коли зв`язалися з прес-службою УСБУ, то почули від її керівника Марії Римар, що, мовляв, все це «фейк», чоловік, котрий давав коментар, начебто, не лише не працює в спецпідрозділі «А», а навіть у цьому управлінні не числиться.

Звісно, час розставить все на свої місця. Тільки хочеться згадати, як прес-служба УСБУ нещодавно лякала наших громадян 109-ю статею Кримінального Кодексу України (насильницьке повалення державного ладу) за те, що люди зайшли в приміщення, яке в територіальної громади орендувала облдержадміністрація, до речі, безплатно, тим часом як прокуратура області оцінила ці дії за значно «легшою» за покаранням та кваліфікацією злочину статтею цього ж ККУ.

Коментарі залишимо на потім.

 За повідомленням газети «Галичина» від 30.01.2014 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!