Газета по-надвірнянськи
 

Скоротити видатки на МВС у Держбюджеті-2014

10 січня 2014, 16:32 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 540 переглядів

Народний депутат Юрій Дерев’янко пропонує в проекті Держбюджету на 2014 рік скоротити видатки на Міністерство внутрішніх справ і направити заощаджені кошти на будівництво дитячих садків, шкіл та інших об’єктів соціальної інфраструктури.

Відповідні пропозиції депутат вніс на розгляд Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Зокрема, він пропонує залишити видатки на Міністерство внутрішніх справ і на Апарат відомства на рівні 2013 року.

На думку Дерев’янка, у 2014 році немає необхідності у збільшенні видатків МВС за такими статтями як «керівництво та управління діяльністю органів відомства», «медичне забезпечення працівників МВС» або «участь внутрішніх військ в охороні громадського порядку».

«Пропоную спрямувати кошти, заощаджені шляхом скорочення вищезазначених видатків, на будівництво дитячих садків, загальноосвітніх шкіл та інших об’єктів соціальної інфраструктури», – наголошує він.

Поряд з цим Дерев’янко закликає депутатів також збільшити фінансування за окремими бюджетними програмами: пільгове кредитування сільських забудовників – з 48 млн. гривень до 115,8 млн. гривень; субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності – з 2,28 млрд. гривень до 2,85 млрд. гривень.

Крім цього, депутат пропонує передбачити додаткові дотації та субвенції з державного бюджету на газифікацію населених пунктів, будівництво газопроводів, добудову і будівництво шкіл та дитячих садків у Івано-Франківській області.

Світлана Остапчук.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!