- Народна Воля - http://volya.if.ua -

То ж для чого ЦНАП?

Posted By Модератор On 10.01.2014 @ 16:53 In Закон | No Comments

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), про відкриття якого ми уже інформували наших читачів, спростить саму процедуру отримання деяких основних послуг чи довідок, за якими раніше доводилося звертатися у різні інстанції. У своєму виступі з нагоди відкриття центру голова ОДА Василь Чуднов промовив, що, працюючи над виконанням завдань Президента України щодо соціально-економічного розвитку регіону, влада робить все для того, щоб створити фізичним та юридичним особам реалізацію їхніх конституційних прав, свобод і законних інтересів. Мета цього відкриття, за словами очільника області, щоб усі види послуг стали доступнішими для громадян України і сприяли розвитку малого бізнесу.

Голова РДА Юрій Касіянчук подякував усім службам та організаціям, які прилучилися до відкриття ЦНАПу. Зокрема, голові правління молодіжного громадського центру «Еталон» Лесі Аронець, департаменту економіки ОДА та працівникам райдержадміністрації. А державним адміністраторам, які трудитимуться у нововідкритому центрі, побажав плідної та творчої наснаги у роботі.

Сміливо можна зазначити, що відкриття такого Центру створить сприятливі умови для краян при їхньому зверненні до органів державної влади. Його діяльність спрямована на забезпечення прозорості та відкритості у ході розгляду звернень і запровадить новітню практику у сфері надання послуг.

У центрі надаватимуть 35 послуг три кваліфіковані працівники. Середній час прийому відвідувача становитиме 10 хвилин. Безсумнівно, ЦНАП посприяє підвищенню комфорту людей при зверненні до органів державної влади.

Вл. інф.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/01/to-zh-dlya-choho-tsnap/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.