- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У полі зору – гуманітарні питання

Posted By Модератор On 24.01.2014 @ 16:46 In Влада | No Comments

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики, туризму і спорту під орудою її голови Миколи Андрейчука за координацією заступника голови районної ради Івана Степника розглянули і підтримали включення до порядку денного сесії звернення районної ради з приводу скандального листа Міністерства культури України до Глави УГКЦ (про вимогу припинити молебні на майданах держави, бо інакше УГКЦ може втратити статус легальної релігійної організації).

Також депутати ознайомилися з листом відділу культури РДА про затвердження порядку формування базової мережі закладів культури РДА, скерувавши його до РДА.

За участі начальника інформаційно-аналітичного відділу РДА-заступника керівника апарату РДА Тараса Дем`янчука обговорили проект плану заходів та складу членів організаційного комітету щодо відзначення 100-річчя з дня створення легіону Українських січових стрільців. Нагадаємо, першим із такою ініціативою ще торік виступив депутат районної ради Ігор Андруняк.

Інформаційну довідку про профілактику негативних явищ у молодіжному сере­довищі на створення умов для якісного дозвілля молоді району (відповідно до рішення обласної ради від 15 листопада 2013 р. № 1095-25/2013) вирішено підготувати РДА й заслухати на наступних засіданнях.

Профільна комісія розглянула й інші питання порядку денного.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/01/u-poli-zoru-humanitarni-pytannya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.