Газета по-надвірнянськи
 

В області вдалося зберегти політичну й економічну стабільність

10 січня 2014, 16:26 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 575 переглядів

Підсумкам соціально-економічного та культурного розвитку Прикарпаття у 2013 р. і планам на рік прийдешній присвятили прес-конференцію голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василя Чуднова та його заступників, що відбулася торік, 30 грудня у готелі «Надія».

Очільник ОДА представив  журналістам свою нову команду – новопризначених заступників голови ОДА. Він також подякував засобам масової інформації за плідну співпрацю. – Вона все-таки у нас була плідна, – зазначив Василь Чуднов, – може ми ще не вийшли на той рівень, але я свідомий того: треба бути щирим і відвертим із засобами масової інформації.

Зі слів голови облдержадміністрації, серед важливих підсумків року, що минув, те, що на Прикарпатті вдалося втримати стабільну суспільно-політичну ситуацію: – Я вдячний членам команди, яка працювала, начальникам управлінь, служб, особливо правоохоронним органам – ми жодним чином не допустили провокацій, жодним чином не перешкоджали виходу людей на Євромайдан.

Іншим важливим моментом 2013 року, на думку Василя Чуднова, є та обставина, що, не зважаючи на усі труднощі та на обмеженість фінансового ресурсу, в краї вдалося втримати економічну і фінансову стабільність. І те, що сьогодні ми не маємо жодної копійки заборгованості перед бюджетом, пенсіонерами, жодної копійки боргу за соціальними виплатами – це також заслуга нашої команди, додав голова ОДА.

Прес-служба ОДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!