Газета по-надвірнянськи
 

Вантажівкам заборонили проїзд Надвірною

17 січня 2014, 14:16 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 584 переглядів

На початку села Пнів з обох сторін дороги нещодавно встановили знак, який забороняє рух вантажних автомобілів. Такий самий заборонний знак встановлено на усіх в’їздах у Надвірну. Тепер вантажівки мусять рухатися по об’їзній дорозі.

Встановлення працівниками ДАІ обмежувальних знаків для вантажного транспорту – результат виконання депутатського запиту депутата обласної ради Володимира Грабовецького.

У відповіді на депутатський запит начальник ВДАІ Надвірнянського району Роман Мисюк запевнив, що правоохоронці розробили та ввели в дію маршрут патрулювання для контролю за виконанням заборонних знаків. Він пролягає через Пнів та Надвірну. На ваше прохання посилено патрулювання в селі Пнів та місті Надвірна нарядами роти ДПС ДАІ з обслуговування доріг державного значення для недопущення руху вантажного транспорту через зону дії даних заборонних знаків, йдеться у відповіді правоохоронців.

Така ситуація склалася внаслідок бездіяльності керівництва філії «Надвірнянський райавтодор», оскільки об’їзна дорога у Надвірній перебуває у вкрай незадовільному стані. Працівники райавтодору жодним чином не реагують ні на приписи з вимогою ремонту асфальтного покриття, ні на притягнення винних у його пошкодженні до адмінвідповідальності, йдеться у відповіді Романа Мисюка.

Марко СТРУК.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!