- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Вдячні за турботу

Posted By Модератор On 31.01.2014 @ 13:49 In Новини | No Comments

Свято Миколая – найщасливіше для всієї дітвори. Цього дня у вихованців Надвірнянської школи-інтернату сяяли радістю оченята від здійснення їх мрій. Представники РДА та відділ освіти РДА вкотре обдарували їх солодощами.

Учні школи також щиро вдячні директорові БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» диякону Сергію Триф’яку, директорові БФ «Карітас Надвірна» о. Андрію Будзаку, усім християнам міста Надвірної та навколишніх сіл, котрі зібрали подарунки за листами дітей. А також – директорові БФ «Світ для дітей» Галині Микитюк за матеріальну допомогу. Солодкими подарунками ощасливили наших школярів начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна та керівництво ТзОВ «ЛК Інтерплит Надвірна». Діти дякують Степанові Іроденку за можливість відвідати 3D-кінотеатр у Надвірній.

Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив учнів на лялькову виставу у театр ім. М. Підгірянки.

Постійними відвідувачами нашої школи є Сергій Гриньків, який очолює Благодійну організацію «Милосердний самарянин», котрий приніс дітям іграшки та одяг, і меценат Любов Стеценко, котра на шкільному святі вручила солодощі. Туристична фірма «Теві-тур» 10-х учнів нашої школи нагородила поїздкою до садиби Святого Миколая у Косівському районі. Небайдужими є жителі с. Стримба. Учні та батьківський комітет Стримбівської ЗОШ І-ІІ ст. зібрали для школи-інтернату м’які іграшки та ялинкові прикраси.

Шановні добродії! Адміністрація, колектив та учні Надвірнянської школи-інтернату щиро вдячні Вам за Ваші чуйні та добрі серця, за милосердя та турботу.

Михайло ВІНТОНЯК,

в. о. директора Надвірнянської школи-інтернату.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/01/vdyachni-za-turbotu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.