Газета по-надвірнянськи
 

Вручили Вифлеємський вогонь як символ злагоди

10 січня 2014, 16:28 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 558 переглядів

У понеділок, 30 грудня 2013 р., голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів підсумкову нараду з керівниками відділів, управлінь РДА, установ та організацій району.

Пластуни принесли лампадку Вифлеємського вогню миру у зал засідань районної ради й урочисто вручили її керівництву району. – Ми передаємо цей вогонь миру як символ злагоди, порядку та відповідальності за усі ваші вчинки перед народом, – сказали надвірнянські скаути.

Голова РДА подякував пластунам і зауважив, що розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру дуже хороша традиція.

Також відбулася ще одна приємна подія – вручення спільних подяк райдержадміністрації та районної ради за надання благодійної допомоги районній асоціації інвалідів.

Зі святковим привітанням завітав народний аматорський колектив «Шовкова косиця», який порадував веселою колядою та щедрими віншуваннями.

***

8 січня 2014 р. голова  райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з начальниками структурних підрозділів РДА, керівниками служб і підприємств району щодо підсумків роботи за 2013 рік та перспективи діяльності у 2014-му.

Обговорюючи здобутки та упущення в роботі, голова РДА підкреслив: – Всю свою діяльність  ми повинні скерувати на виконання завдань та доручень Президента України. У першу чергу на те, щоб покращувати добробут жителів району, створювати найсприятливіші умови для життя громади, соціального захисту пільгових категорій. Ми повинні працювати так, щоб менше клопотів виникало у краян. Необхідно врахувати помилки минулого року та не зупинятися на досягнутому, а піднімати рівень роботи.

За підсумками наради керівникам відділів й управлінь РДА та службам району доручено детально проаналізувати стан показників соціально-економічного розвитку, вивчити причини виникнення негативних тенденцій розвитку та розробити заходи для покращення стану справ у 2014 р. за минулорічними підсумками.

Інформаційно-аналітичний відділ РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!