Газета по-надвірнянськи
 

Визволили зі снігової пастки

31 січня 2014, 14:10 | Рубрика: Стихія Версія для друку Версія для друку 719 переглядів

Дорога з Коломиї до Делятина у с. Добротів щозими  стає пасткою для водіїв великовагових  автомобілів. Затяжний підйом на виїзді з населеного пункту, лише його трохи вкриє сніг, перетворюється у неприступний рубіж. Дорожньо-експлуатаційне підприємство, що обслуговує цю дорогу, з осені, завезло на важкі її ділянки трохи піску. Заскладували його малими купками  на узбіччі та й на цьому  завершилося зимове утримання небезпечної  ділянки дороги.

Рух автотранспорту дорогами не припиняється ні вдень, ні вночі. Великі та малі автомашини, долаючи значні відстані, везуть вантажі та пасажирів до Прикарпаття та й за його межі. Водії виконуючи взимку  нелегку роботу, розраховують, що про них дбають дорожні служби, створюючи належні умови руху. Однак, 27 січня, водіїв великовагових автомобілів MAN із Дніпропетровська та із Республіки Молдова у Добротові чекало розчарування – ділянка дороги, що в народі має назву «Добротівська гора», була  вкрита свіжим снігом.

Водії, переборюючи ускладнення руху, вибралися майже на половину Добротівської гори. Дальше – не змогли. Дорожна служба, на яку покладено обов’язки допомогати водіям у складних ситуаціях, не змогла допомогти їм. Водіям довелося до ранку   коротати час у кабінах вантажівок.

Допомога прийшла від НГВУ «Надвірнанафтогаз». За першим ж сигналом з Надвірнянської районної ради підприємство відрядило бригаду дорожніх робітників для надання допомоги. В розпорядженні бригади був завантажений піщаною сумішшю потужний КраЗ зі спеціальною піскорозкидальною установкою і тягач на базі автомобіля Урал. Водії цих авто М. Космірак і П. Типусяк вже мають досвід визволення  автомобілів з снігових пасток. Для належного проїзду М. Косміраку довелось тричі посипати спеціальною сумішшю дорогу, а потім важкий «Урал» витягнув фури.

Радість снігових бранців читалась на обличчях, а їх вдячних слів не злічити.

 

Іван ВІРСТА,

начальник служби

безпеки дорожнього руху НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!