Газета по-надвірнянськи
 

Звернення до жителів Надвірнянського району

17 січня 2014, 14:36 | Рубрика: Духовність, Україна Версія для друку Версія для друку 569 переглядів

3 січня 2014 року  Міністерство культури України звернулося з листом до Глави Української Греко-Католицької Церкви (далі УГКЦ) Блаженнішого Святослава Шевчука з вимогою припинити молебні, які відбуваються на майданах нашої держави, оскільки такі порушують Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації», бо молебні проходять за межами культових споруд, а саме – церков. В іншому випадку УГКЦ може втратити статус легальної релігійної організації.

Надвірнянський районний штаб національного спротиву глибоко обурений таким ганебним зверненням. Влада вкотре довела, що не є українською, ба, більш того, влада довела, що є атеїстичною, нехристиянською. Репресивна «машина» нинішньої влади на зразок сталінізму удосконалюється з кожним днем.

Однак, український народ з кожним днем все більше переконується в тому, що поставлені перед собою завдання є правильними.

Повна зміна влади в країні – це те, що потрібно нам зараз. Не ротації в складі КМУ, а повна його відставка та персональна відповідальність кожного з міністрів.

Уперше за часи незалежності України пролунала погроза щодо припинення діяльності церкви, зокрема, УГКЦ. Це має стати засторогою для кожного християнина нашої держави незалежно від релігійних конфесій.

Злочинний режим довів нам, що в його сутності  відсутні ознаки демократії, моралі, свободи думки, духовності та совісті. Саме нехтуючи такими людськими принципами та з допомогою каральних «машин» НКВС та КДБ утверджувався в Україні радянський, комуністичний режим.

Висловлюємо щиру подяку Главі УГКЦ Блаженнішому Святославу Шевчуку за його позицію, цитуємо – «Присутність духовного отця там, де перебувають його вірні, є складовою частиною пастирської опіки». «Церква не може стояти осторонь, коли її вірні просять про духовну опіку». Закликаємо всіх жителів району до подальших спільних дій.

Бог і України – понад усе! Разом і до перемоги!

Слава Україні!

Надвірнянський районний штаб

національного спротиву.

14.01.2014 року м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!