Газета по-надвірнянськи
 

Звернення громади міста Надвірна в особі міського голови З. М. Андрійовича на сесії Надвірнянської районної ради

31 січня 2014, 14:23 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 484 переглядів

Голові фракції ВО «Батьківщина»

Яценюку Арсенію Петровичу

Голові фракції ВО «Свобода»

Тягнибоку Олегу Ярославовичу

Голові фракції «Політична партія УДАР»

Кличку Віталію Володимировичу

На двадцять третьому році незалежності України влада брутально порушила права і свободи громадян, гарантовані Конституцією України та чинним законодавством, позбавивши Український народ права на євроінтеграцію, і своїми незаконними наказами пролила кров невинних людей.

Щоденні розправи з активістами відбуваються майже по всій Україні. Йдуть реальні репресії активних людей в областях. Останньою подією, яка сколихнула громадськість Надвірнянщини, стало побиття під час здійснення своєї професійної діяльності фотографа Мар’яна Гавриліва (жителя міста Надвірна), який 22 січня потрапив у руки «Беркуту» в Києві, а потім був знайдений побитим та звинуваченим у незаконному носінні холодної зброї. Ганебним та зухвалим фактом під час затримання стало розірвання вишиваної сорочки Мар’яна Гавриліва працівниками «Беркуту» та втоптування її в снігу, що свідчить про повну зневагу до всього, що пов’язано з українською символікою та Україною в цілому.

24 січня 2014 р. Оболонський районний суд м. Києва, не враховуючи ані малих дітей на утриманні, ані характеристики з місця проживання, ані поручительства народних депутатів,   присудив Мар’яну Гавриліву 2 місяці арешту як запобіжного заходу.

Звертаємось до Вас ініціювати прийняття Закону про амністію для всіх учасників Євромайдану та найшвидшого звільнення активістів протестних акцій.

Слава Україні! Разом до Перемоги!

28 січня 2014 року.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!