Газета по-надвірнянськи
 

Чому не приклад Надвірнянській РДА?

21 лютого 2014, 14:26 | Рубрика: Протести Версія для друку Версія для друку 646 переглядів

Голова Калуської РДА Василь Петрів і його заступники вийшли із партії регіонів. Калуська РДА засудила за заявою голови РДА силовий розгін Майдану і не може нести відповідальність за дії центральних органів влади. Зупинено роботу структурних підрозділів РДА, крім структур, які забезпечують життєдіяльність.

Голова Чернівецької ОДА М. Папієв написав заяву на звільнення з посади. Голову Волинської ОДА, який заодно є головою облорганізації партії регіонів, Олександра Башкаленка активісти прикували наручниками на сцені Луцького Євромайдану і вимагали написати заяву на звільнення.

Голова Вінницької обласної ради С. Татусяк і його заступник І. Кревський написали заяви про вихід із партії регіонів.

Голова КМДА В. Макеєнко звернувся із заявою до президента про своє рішення про вихід із партії регіонів. «Жодна влада не варта людських жертв. Жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюсь похованням десятків простих людей. Пропоную кожному народному депутату незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України у формі та громадянами України в цивільному одязі, заради припинення бойових дій та кровопролиття!» – пише у своїй заяві В. Макеєнко.

Уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко подав у відставку.

Закарпатські народні депутати України – регіонали Іван Бушко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошак та Іштван Гайдош заявили про вихід з партії регіонів та фракції ПР у парламенті. Вони та голова КМДА В. Макеєнко орієнтуються на Андрія Клюєва.

***

Частина івано-франківських внутрішніх військ 19 лютого повернулася з київського Майдану і всі її бійці відмовилися виконувати свої обов`язки, написавши рапорти на звільнення.

***

20 лютого в післяобідню пору на станції Орловщини Придніпровської залізниці знаходився спецпотяг із 12 вагонів зі спецтехнікою та особовим складом 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Люди намагались блокувати рух поїзда, лягаючи на рейки. Їх, у свою чергу, намагались відтіснити працівники лінійного відділу міліції.

Закарпатське СБУ перейшло на бік Євромайдану

Про це повідомив народний депутат від партії «Удар», голова комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан.

А прокурор Закарпатської області Володимир Корбан, за словами Пацкана, напише заяву про відставку, повідомляє Еспресо. TV з посиланням на прес-службу партії «Удар».

Також нардеп повідомив, що йому зателефонували декілька командирів внутрішніх військ з проханням забезпечити безпеку представникам внутрішніх військ, які потрапили до мітингувальників.

Одного «заслуженого» поменшало

Петро Парипа, головний редактор обласної газети «Галичина», член секретаріату Івано-Франківської обласної організації НСЖУ, у числі цього часопису від 20 лютого у гостровикривальній публікації «Він оголосив війну українцям» заявив свій протест проти політики і дій президента Януковича та повідомив, що повернув документи в адміністрацію президента про присвоєння йому звання «Заслужений журналіст України». «На посвідченні стоїть факсиміле Януковича. Нині, коли руки цього гаранта беззаконня в крові, я не хочу ні такого документа, ні такого звання, а тому відмовляюся від них», – написав у своїй заяві Петро Парипа.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!