Газета по-надвірнянськи
 

Депутати висловили недовіру голові ОДА

7 лютого 2014, 13:57 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 677 переглядів

3 лютого на другому пленарному засіданні 27-ї сесії обласної ради із 86 депутатів, які взяли участь у таємному голосуванні, за недовіру голові облдержадміністрації Василеві Чуднову (сам він, хоч був офіційно запрошений, на сесію не прийшов) проголосували 77, проти – 0, двоє депутатів утрималися, сім бюлетенів визнано недійсними. Голова обласної ради Василь Скрипничук тут же підписав рішення облради з цього питання.

Далі було оголошено перерву в роботі пленарного засідання, під час якої керівники й депутати облради вийшли до людей, котрі слухали трансляцію сесії на площі перед адмінбудинком і зустріли повідомлення про підсумки голосування схвальними оплесками. Відповідно до закону висловлення обласною радою недовіри голові ОДА двома третинами голосів депутатів означає, що Президент України повинен своїм указом звільнити В. Чуднова із займаної посади.

Власне, питання стосовно голови ОДА увійшло до тих, якими рекомендувала депутатам доповнити порядок денний сесії президія обласної ради своїм рішенням від 31 січня. На початку ж сесійного засідання головуючий Василь Скрипничук оголосив заяву депутата Івана Шкіндюка про вихід із фракції Партії регіонів. Голова фракції ВО «Свобода» в облраді, координатор Штабу національного спротиву в області Василь Попович звернувся до присутніх на сесії членів фракції ПР, аби вони публічно покинули цю партію, на якій лежить вина за криваві катування, калічення і смерть активістів Євромайдану, в іншому ж разі – залишити сесійну залу.

Тих депутатів-«регіоналів», хто на цей заклик не зреагував, члени громадського формування, які забезпечують охорону адміністративних приміщень обласної ради, випровадили із зали.

Далі сесія внесла зміни до окремих регіональних цільових програм. Депутати прийняли обласний бюджет на 2014 рік та внесли зміни до цьогорічного обласного бюджету.

Іван ГАВРИЛОВИЧ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!