Газета по-надвірнянськи
 

Каяття, обмите кров`ю українців

21 лютого 2014, 11:48 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 22,818 переглядів

У надвірнянських регіоналів з`явилися адвокати (див. публікацію на сайті west-info.if.ua/) http://west-info.if.ua/holovna/videonovyny/4787-nadvirnianski-rehionaly-z-narodom-partorhanizatsiia-raionu-samorozpustylas.html. У народі кажуть про таке: рука руку миє. Краяни повинні знати хто керує і стоїть за цим сайтом, яким політичним духом смакує він і дихає. Лише уточнимо: керує сайтом Всеволод Кісилевський – головний редактор ТРК «Надвірна», який призначений на цю посаду, як подейкують, не без втручання нинішнього голови райорганізації ПР.
Цікаво, як прокоментують цю «регіонську» заяву представники інших політичних партій у районі, депутати місцевих рад, а найголовніше – громада, кожний житель Надвірнянщини, адже кожен із них відчув на собі і на своїх дітях те, як надвірнянська райорганізація партії регіонів була «частиною громади Надвірнянщини», як вони себе іменують у заяві.

«Народна Воля» запитує і чекає відповідей:

Де була, що думала і чим керувалась і з якою совістю жила і дихала надвірнянська райорганізація ПР, її рада і керівництво, зокрема, В. Калічко і депутати від ПР В. Калічко і Сюзана Дем`янчук у районній раді, коли сесія районної ради приймала рішення про суспільно-політичну ситуацію у районі і країні, та проводила виїзні засідання сесії на Майдані у Києві?
Цього має вимагати громада, якщо хоче остаточно (а це мусить так статися!) очиститися від діянь такої «частини громади Надвірнянщини», як себе позиціонує у заяві рада РО ПР, зокрема, про їх «регіонські діяння» протягом останніх чотирьох років у районі, під час виборних кампаній президента, Верховної Ради і місцевих рад у 2010 році.
Чи дізнаються краяни прізвища і позицію нинішніх регіоналів, чи донедавно цих «регів» із числа керівників ради райорганізації ПР, керівників сільських, селищних, міської організацій, та первинних осередків підприємств, установ, організацій, відділів, управлінь та працівників РДА? І тут народ створив свою влучність – маємо знати своїх «героїв».
Чи прийдуть із таким, хоч і запізнілим каяттям, обмитим кров`ю українців, члени ради і керівництво райорганізації ПР на надвірнянський Майдан і заглянуть у вічі надвірнянській громаді?

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!