Газета по-надвірнянськи
 

Кривава диктатура не пройде

19 лютого 2014, 17:55 | Рубрика: Протести, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,276 переглядів

Такий лейтмотив велелюдного віча у Надвірній 19 лютого, приуроченого трагічним воєнним подіям у Києві, а також захопленню адмінбудівель обласних прокуратури і управлінь міліції та СБУ в Івано-Франківську та інших містах Украни.

Учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані у столиці 18 лютого, серед яких Сергій Дідич, сотник Івано-Франківської сотні, активіст ВО «Свобода», житель Городенки.

Голова районної ради В. Попович зазначив, що в Україні вже нема президента і нема влади, і закликав усіх краян підтримати Героїв Майдану. Керівництво і депутати районної ради провели зустрічі з керівництвом райвідділів міліції та УСБУ і прокуратури. Їхні очільники відповідно І. Кавінський, О. Дзем`юк, Н. Грицюк і керівник райвідділу ДАІ Р. Мисюк кожний особисто на вічі привселюдно заявили, що зі своїми підлеглими не виконуватимуть злочинних наказів влади.

У Надвірній представники районного Штабу національного спротиву під проводом голови районної ради В. Поповича та міського голови З. Андрійовича вилучили спецзасоби у райвідділі УМВС – захисне екіпірування та щити, які передадуть на Майдан до Києва.
Міський голова З. Андрійович, голова фракції ВО «Свобода» у райраді А. Крицький, співкоординатор районного штабу національного спротиву, депутат райради І. Гурмак оголосили про загальнонародну мобілізацію краян для протестів у Києві, а також про загальноміський і загальнорайонний страйк 20 лютого та про створення районного автомайдану. Збір його добровольців о 9-ій год. 20 лютого біля приміщення податкової інспекції.

Ланчинський селищний голова М. Іванюк закликав керівників силових і правоохоронних та контролюючих органів припинити усілякі перевірки у ці дні місцевих рад, організувати цілодобово чергування загонів самооборони у Надвірній. Звернувся до всіх краян, які мають зброю на законних підставах виїжджати негайно у Київ для оборони Майдану. Заступник Ланчинського селищного голови В. Дячук категорично вимагав від працівників і керівництва РДА негайно на Майдані у Надвірній покаятися за свою підтримку партії регіонів і президента.

Усі промовці (а їх майже півтора десятка) закликали краян хто може організовано через районний штаб національного спротиву, мобілізаційний пункт якого розміщений у Надвірнянській міській «Просвіті» на вул. Мазепи, 36; тел.: 068-224-85-82; 068-312-29-98, виїжджати у Київ. А хто не може, то щоденно брати участь у протестних вічах і молебнях у Надвірній та інших населених пунктах, створювати і долучитися до загонів самооборони у місті, селищах і селах.

Василь Івасюк (текст), Назарій Гриджук (фото) «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!