Газета по-надвірнянськи
 

Льодові затори на річках

21 лютого 2014, 14:06 | Рубрика: Стихія Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

Внаслідок різкого потепління виникає ймовірність формування льодових заторів на річці Бистриця Надвірнянська, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пропуском льодоходу, а також виникнення повені та паводків. З метою захисту жителів і територій від стихій та оперативного реагування на їх наслідки необхідно забезпечити чітку взаємодію органів місцевого самоврядування та служб цивільного захисту району.

Звертаємо увагу на необхідність приведення у готовність гідроспоруд, обладнання та всіх наявних плавзасобів, у т.ч. підручних. Справною та готовою до роботи в умовах повені чи паводку повинна бути інженерна та інша допоміжна техніка. Необхідно організувати постійне спостереження за льодовим режимом на річках району, за необхідності створювати штаби та мобільні оперативні групи з цілодобовим чергуванням, забезпечивши їх технікою та засобами зв’язку.

Торік у нашій області на воді загинуло 40 осіб, із них 7 дітей, у районі – три особи, із них одна дитина.

Любителям зимової рибалки необхідно дотримуватись безпечної поведінки на льоду.

Шановні батьки, не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм бавитися на замерзлих ставках, річках, озерах, особливо за умов тонкого нестійкого льоду. Пам`ятайте: вода – не тільки задоволення і відпочинок, а й небезпечна сила, здатна забрати найцінніше – життя. Однак, дотримуючись правил безпеки, ви зможете успішно провести дозвілля та уникнути небезпеки.

 

Ігор ПАНЬКОВ,

заступник начальника-

начальник сектору ЦЗ  РВ УДСНС.

Василь ІРОДЕНКО,

інженер з пожежної безпеки ППЧ-22.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!