Газета по-надвірнянськи
 

«Ми тебе не забудем, Тарасе»

7 лютого 2014, 13:36 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 686 переглядів

Такий вечір-посвята, ініційований центральною райбібліотекою і проведений у міській бібліотеці для юнацтва, став черговим бібліовіночком на шану Кобзареві до його 200-літнього ювілею. Присутні переглянули відеофільм «Обличчя української історії. Тарас Шевченко». Завідувач краєзнавчого відділу ЦРБ Раїса Грушецька виступила з інформ-дайджестом «Вшанування пам`яті Т. Г. Шевченка на Прикарпатті». Хоч Т. Шевченко ніколи не був у наших краях, та користується серед прикарпатців великою шаною і любов`ю, про що свідчить 170 пам`ятників на його честь. У нашому районі є 12 пам`ятників Кобзареві.

Звучала поезія Т. Шевченка, зокрема, Галина Чуревич прочитала поему «Утоплена». На слова Кобзаря написано чимало пісень. Дві з них прозвучали в чудовому виконанні бандуриста Віктора Чудновського. Апофеозом стала інсценізація поеми «Наймичка» у виконанні учасників художньої самодіяльності Гаврилівського будинку культури під орудою Лесі Гайдаш, одну з ролей зіграла бібліотекар Марія Мельник.

Бібліотеки району проводять чимало заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, віддаючи шану великому українцю, поету, Пророкові нашої нації.

Марта КУШНЕРЧУК,

директор централізованої

бібліотечної системи.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!