Газета по-надвірнянськи
 

Михайло Іваночко: «Майдан боровся і бореться, щоб влада стала українською»

28 лютого 2014, 15:10 | Рубрика: Новини, Протести Версія для друку Версія для друку 893 переглядів

Депутат районної ради, голова районної організації ВО «Свобода» ланчинець Михайло Іваночко відомий багатьом краянам своєю безкомпромісною позицією, яка стосується  захисту споконвічних прагнень української нації до процвітання і гідного життя у своїй самостійній незалежній державі. Не залишився він осторонь останніх буремних і революційних подій у державі. Більше як шістдесят днів відвоював на Євромайдані у Києві. Зустрічав із друзями й однодумцями Різдво і Водохреще. На жаль, не обійшлося без смерті бойового побратима. 18 лютого беркутівська куля убила свободівця із Городенки, депутата місцевої районної ради Сергія Дідича. Вічна слава Герою!

Михайло Іваночко боровся із чорною ордою беркутів і тітушок біля Маріїнського парку, де знаходиться  Будинок офіцерів. – Ми стояли пліч-о пліч, незважаючи на поранення. Сам я поранений. Постраждали від дій цих звірів у погонах і мої товариші Тарас Угринчук, Роман Зеленчук, Олег Туєшин та Василь Білоус, якого ще й заарештували на п’ять днів – із гіркотою розповідає Михайло Іваночко. Всі ці революційні і важкі дні я був на Майдані, за винятком 20 лютого, коли проводжав в останню дорогу Героя України, бійця Небесної сотні Сергія Дідича. Та, знаєте, герої не вмирають.

Перемога ще не здобута, як переконаний Михайло Іваночко, бо ось цей дух і нескореність мають ще вкорінитися у думках і справах людей. Першочергове наше завдання – обрати проукраїнського Президента і переобрати наш парламент. Зараз у ньому дуже багато регіоналів, в яких руки по лікті у крові і вони мають бути покарані за свої злочини проти народу. Ми повинні провести люстрацію, щоб не допустити до влади людей із КДБ, кучмістів та прихильників злочинного режиму Януковича. Безсумнівно, такий протестний рух триватиме і тепер люди просто не допустять тиранії на українській землі.

– Наше майбутнє, безсумнівно, в європейській спільноті, – переконаний Михайло Іваночко. – Наша держава обов`язково стане розвиненою, бо наші люди цього заслужили. Нас підтримали Європа і світ у ці важкі часи для України. Ми ж підтримуватимемо толерантні і виважені стосунки із нашою північною сусідкою, звісно, якщо вона сама цього захоче. Очікую, що наше життя зміниться на краще, зникне корупція, відремонтують дороги, вирішаться інші болючі проблеми для України.

Депутат районної ради Михайло Іваночко пишається і схиляє голову перед своїми земляками із Ланчина. Вони у важкий час для держави зуміли показати велику згуртованість і внести свою частинку для перемоги у цій страшній війні із режимом. У мене є одне переконання – Україна була і є. І буде вона європейською та розвиненою. Вічна слава загиблим героям Небесної Сотні! Слава Україні!

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!