Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянський коледж – мій свідомий вибір

14 лютого 2014, 13:00 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 828 переглядів

У передгір’ї Карпат розташований Надвірнянський коледж НТУ, очолюваний Ростиславом Нагорним, Заслуженим працівником освіти України, Почесним транспортником України, головою обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Навчальний заклад готує молодших спеціалістів (денна та заочна форми навчання) за спеціальностями «Діловодство», «Правознавство», «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів», «Організація перевезень і управління на автотранспорті», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

У цьому навчальному році в коледжі знайшли прописку такі актуальні і перспективні спеціальності як «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та «Обслуговування програмних систем і комплексів».

Наприкінці минулого року під час тижня циклової комісії суспільних дисциплін (голова комісії – Паньків Л. І.) члени гуртка «Соціолог» провели соціологічне дослідження у формі анкетування на тему «Коледж – мій свідомий вибір». Респондентами стали 282 студенти випускних груп.

Опрацювавши соціологічну інформацію, отримали такі відповіді: дуже подобається вибрана спеціальність – 182 студенти (64,5%); гордяться, що є студентом Надвірнянського коледжу НТУ – 206 (73%); оцінюють рівень освіти достатньо високий – 205 (72,6%); за власним бажанням обрали Надвірнянський коледж 176 студентів (62,4%) та ін.

Отримані результати соціологічного дослідження свідчать про те, що більшість студентів зробили свідомий вибір, поступивши на навчання в Надвірнянський коледж НТУ: до їх послуг чотири навчальні корпуси, в яких функціонують чотири відділення коледжу, два гуртожитки, гаражі навчальних автомобілів і господарської техніки, бібліотека з читальною та електронною читальною залою, Палац культури і дозвілля, два спортивні зали, футбольне поле  зі штучним покриттям, автодром, медпункт. У навчальних корпусах обладнано 52 кабінети, з яких 8 – комп’ютерні, 9 лабораторій, 8 навчально-виробничих майстерень, 16 кабінетів обладнано мультимедійною проекційною апаратурою. У навчальному процесі використовують 130 комп’ютерів, об’єднаних в єдину мережу і мають доступ до всесвітньої інформаційної мережі Інтернет.

Створений єдиний комплексний центр навчальної практики. Працюють спортивні секції з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, в яких займаються близько 500 студентів. Функціонують гуртки художньої самодіяльності та клуби за інтересами.

Коледж повністю укомплектований висококваліфікованими кадрами. Налагоджений тісний взаємозв’язок між викладачами та студентами. Характер цих взаємин складає цілеспрямовану взаємодію, що передбачає ефективне здійснення цілей навчально-виховного процесу.

Педагогічний колектив коледжу вміло поєднує любов до дітей і любов до праці. А це є підтвердженням того, що він працює в правильному руслі – забезпечення культурного та духовного розвитку особистості кожного студента, виховання молоді в дусі найкращих людських цінностей.

Володимир СВЯГЛА,

викладач суспільних дисциплін

Надвірнянського коледжу НТУ,

керівник гуртка «Соціолог»,

член Національної спілки журналістів України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!