Газета по-надвірнянськи
 

Не бійся, ти – Українець!

14 лютого 2014, 13:10 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 882 переглядів

Учора, 13-го лютого, в обідню пору на звернення Штабів національного спротиву в області і районі відбувся попереджувальний загальнорайонний страйк. На майдані Шевченка у Надвірній зібралися представники підприємств і установ міста, до яких приєдналася численна делегація протестувальників із Ланчина.

Отці – декан УПЦ КП, депутат районної ради Олег Траско та Андрій Будзак (УГКЦ) відправили молебень. Виступили народний депутат України, комендант Палацу Свободи у столиці Руслан Зелик, депутат обласної ради Володимир Грабовецький, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, голова райорганізації партії ВО «Батьківщина» Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутати районної ради Михайло Іваночко та Іван Гурмак (ВО «Свобода»), Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк зі своїм заступником Василем Дячуком.

 В унісон над Майданом звучало, що боротьба триває. Настає час, коли вирішується доля неньки-України. Укотре промовці звернулися до земляків – членів партії регіонів негайно покидати її і привселюдно покаятись на майдані у Надвірній. Всі ми повинні вступати у загони Самооборони і спільно боронити нашу державу і рідну Надвірнянщину. У серці кожного запалав ще яскравіше вогонь любові до рідної держави і прагнення до змін та подальшої боротьби.

 СлаваУкраїні!

Героям Слава!

 

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!