Газета по-надвірнянськи
 

Немає сили, яка б зупинила український народ

21 лютого 2014, 14:18 | Рубрика: Політика, Протести Версія для друку Версія для друку 647 переглядів

Рішення президії Івано-Франківської обласної ради від 19 лютого 2014 р.

Дорогі краяни!

Такого важкого часу ми з Вами, вся незалежна Україна, ще ніколи не переживали: організованим злочинним угрупованням, яке узурпувало владу, розв’язано війну проти українського народу. Весь світ здригнувся від почутого і побаченого в Києві, у самому серці Європи.

Янукович та його прибічники мають єдину мету: зберегти награбовані мільярди і упокорити 46 мільйонів українців. Але сьогодні їм уже мало золотих унітазів, їм потрібне наше життя. Вони вже вбили понад тридцять людей у Києві, серед загиблих – троє наших земляків. Це Герої України, пам’ять про яких буде вписана золотими літерами в українську історію, а сьогодні ми у жалобі за ними схиляємо свої голови.

Руки влади в крові. Янукович та його Партія регіонів перейшли межу. Вони вбивають, палять, грабують. Вони кинули країну у вир беззаконня. Мов хижий звір відчули запах крові і не можуть зупинитися. Януковича та його посіпак підтримує Москва, якій необхідно повернути колишню колонію. Саме тому влада діє так нахабно і жорстоко. Партія регіонів, Віктор Янукович втілюють московський сценарій, використовуючи випробувані методи більшовицько-фашистської пропаганди. Свої злочини вони хочуть звалити на український народ, на опозицію та її лідерів, яким уже погрожують арештами і тюрмами. Вони діють московськими кагебістськими методами, розв’язуючи братовбивство. Усе це вже було. І ми заявляємо – брехня влади, її підлі дії не пройдуть! Влада, яка перекреслила мирний протест і зубами чіпляється за свої крісла, стане перед справедливим судом, бо її злочини не мають терміну давності.

Національним законодавством, невід’ємною частиною якого є також Міжнародні акти, гарантовано право людини на повстання проти тиранії та гноблення. Повстання є останнім засобом, до якого громадяни змушені вдаватися в такій ситуації, яку маємо тепер.

Наше слово до тих, хто служить у правоохоронних органах: не виконуйте злочинних наказів. Не ставайте знаряддям вбивства своїх братів. Переходьте на бік народу. Зокрема звертаємося до офіцерів силових структур: не віддавайте наказів, за які потім будете відповідати, а ваше ім’я буде навіки зганьблене. Янукович і його кліка не варті цього.

Ще раз кажемо тим, хто в силу певних обставин став членом Партії регіонів або служить цій владі: виходьте з її структур! Кидайте ганебні партквитки! Не беріть на себе і своїх дітей людську кров і прокляття нації!

Немає сили, яка могла б зупинити народ, що повстав! Єднаймося, гуртуймося, ставаймо на захист Майдану! Хто може, їдьте до Києва. Виходьте на майдани своїх міст і сіл. Допоможіть коштами, медикаментами, харчами, Ваша допомога – безцінна.

Жодна влада не може перемогти мільйони українців! Разом – сила!

Слава Україні!

Прийнято на засіданні президії

Івано-Франківської

обласної ради

19 лютого 2014 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!