Газета по-надвірнянськи
 

Облаштували читальну залу у Надвірнянській ЗОШ №2…

21 лютого 2014, 14:07 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

Меблі – столи, стільці та книжкову шафу, а також комп’ютер та іншу оргтехніку отримала бібліотека Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Інвентар передав голова Всеукраїнського благодійного Фонду Юрія Дерев’янка Володимир Грабовецький.

– Бібліотекарі шкільної книгозбірні звернулися до Фонду з проханням допомогти обладнати  читальну залу. Це – моя рідна школа, саме сюди я пішов першачком. Вважаю, що допомагати їй – мій обов’язок, – каже голова Фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

– Шкільна бібліотека – кабінет номер один, куди повинні приходити діти. І мені приємно, що відвідувачів нашої бібліотеки не меншає. Однак ми відчували, що бракує комп`ютерної техніки та інтернету. Тому й розробили проект. Тепер завдяки допомозі Фонду наша бібліотека готова прийняти усіх книголюбів, – підсумувала завідувачка бібліотеки Любов Андрійович.

 

… та нові електроплити для шкільної їдальні у Пасічнянській ЗОШ

Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. отримала допомогу від Всеукраїнського благодійного Фонду Юрія Дерев’янка – для їдальні придбали дві промислові електроплити.

– Важливо, щоби діти мали можливість повноцінно та якісно харчуватися у закладах освіти, адже від цього залежить їхнє здоров’я. А здорові діти – здорова нація, – говорить голова благодійного Фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

Директор школи Оксана Хімич каже, що школі було не під силу поновити старе обладнання 30-річної давності власними силами.

У шкільній їдальні снідають і обідають більше 600 учнів. Для цього у школі зробили три великі перерви. На першій їдальня обслуговує учнів 1-4 класів, на другій – 5-7 класів, а на третій – старшокласників. «Початківців» годують за бюджетні кошти: обід коштує 4 грн. Старші класи харчуються власним коштом, витрачаючи на повноцінний обід від 6 до 10 грн.

Готувати нам тепер – саме задоволення. Тішимося, що нашу випічку, за яку взялися власне з появою нових плит, дуже полюбляють діти, – радіє шеф-кухар шкільної їдальні Марія Мітик.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!