Газета по-надвірнянськи
 

Послуги реєстраційної служби

14 лютого 2014, 13:00 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 588 переглядів

Реалізовуємо програму «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», чому передувало підписання Меморандуму про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та затвердження Регламенту взаємодії щодо спрощеного доступу до адміністративних послуг.

Тепер у відділеннях УДППЗ «Укрпошта» громадяни можуть отримати необхідну інформацію про послуги Укрдержреєстру, оформити необхідний пакет документів, надіслати його до реєстраційної служби.

Заповнюючи заяву, зазначте, яким чином хочете отримати відповідь: кур’єрською доставкою, поштою або безпосередньо у реєстраційній службі.

У відділеннях поштового зв’язку Укрпошти надають таку інформацію: перелік адміністративних послуг; їхні інформаційні та технологічні картки; адреси та контактні телефони суб’єктів надання послуг; зразки бланків заяв (реєстраційних карток) та зразки їх заповнення, в яких заявник повинен зазначити достовірну інформацію.

Лілія ШАНІНА,

начальник відділу державної реєстрації

речових прав на нерухоме майно

реєстраційної служби райуправління юстиції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!