- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Послуги реєстраційної служби

Posted By Модератор On 14.02.2014 @ 13:00 In Закон | No Comments

Реалізовуємо програму «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», чому передувало підписання Меморандуму про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та затвердження Регламенту взаємодії щодо спрощеного доступу до адміністративних послуг.

Тепер у відділеннях УДППЗ «Укрпошта» громадяни можуть отримати необхідну інформацію про послуги Укрдержреєстру, оформити необхідний пакет документів, надіслати його до реєстраційної служби.

Заповнюючи заяву, зазначте, яким чином хочете отримати відповідь: кур’єрською доставкою, поштою або безпосередньо у реєстраційній службі.

У відділеннях поштового зв’язку Укрпошти надають таку інформацію: перелік адміністративних послуг; їхні інформаційні та технологічні картки; адреси та контактні телефони суб’єктів надання послуг; зразки бланків заяв (реєстраційних карток) та зразки їх заповнення, в яких заявник повинен зазначити достовірну інформацію.

Лілія ШАНІНА,

начальник відділу державної реєстрації

речових прав на нерухоме майно

реєстраційної служби райуправління юстиції.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/02/posluhy-rejestratsijnoji-sluzhby/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.