Газета по-надвірнянськи
 

Правоохоронцям району вказали на вихід

26 лютого 2014, 16:55 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 956 переглядів

У середу 26 лютого на віче перед громадою Надвірнянщини виступили координатори районного штабу народного спротиву, самооборони Майдану в Надвірнянському районі та автомайдану.
Як проінформував співкоординатор районного штабу національного спротиву, депутат районної ради Іван Гурмак, що до них на розгляд надійшло звернення ініціативного громадського об`єднання «Громадський захист», яке адресоване начальникові обласного управління лісового і мисливського господарства Олексію Голубчаку та голові районної ради Василеві Поповичу. У листі, зокрема, зазначено, що необхідно створити комісію із місцевих активістів, які перешкоджатимуть варварському вирубуванню лісів на території Надвірнянського і Делятинського держлісгоспів. Також необхідно заборонити вивезення деревини за межі нашої області і збільшити надходження до районної скарбниці від її продажу.
Також активісти звернулися до суддів Надвірнянського райсуду із проханням надати декларації про їхні доходи і членів сімей за останні чотири роки, зазначив Іван Гурмак. Координатор Автомайдану, депутат Надвірнянської міської ради Василь Будзак сказав, що вони минулої п’ятницю проїхали селами Бистрицького напрямку, жителі яких пожертвували на Майдан у Києві 66 тис. грн. і дуже багато харчів. Також першими наші автомайданівці відвідали державну дачу високопосадовців у Гуті та будинок у Татарові третього президента України Віктора Ющенка. Автомайданівці Надвірнянщини вшанували пам’ять івано-франківського героя Романа Гурика, котрого вбили на Євромайдані у Києві. – Ми й далі шукатимемо дачі чиновників, бо як відомо, багато хто із найвищих керівників побудували собі хатинки на Карпатських схилах, – заявив Василь Будзак.
Координатор Самооборони Майдану у Надвірнянському районі Віталій Трачук проінформував, що бійці взяли на себе відповідальність за наведення порядку у Надвірнянському районі. Ми є миротворцями і не вчиняємо жодних нападів. Уже десять керівників, які вірою і правдою служили режиму Януковича, склали свої повноваження. Віталій Трачук зачитав відповідні заяви про звільнення голови Надвірнянського районного суду Михайла Гураша, начальника міжрайвідділу УСБУ Олександра Дзем`юка, прокурора Надвірнянського району Назара Грицюка і райвідділу УМВС Івана Кавінського. Ми не здійснюватимемо походів до керівників-господарників і зараз у районі наступає спокій. Свої дії координуємо із районним штабом національного спротиву і завжди стоятимемо на варті спокою жителів Надвірнянщини, – сказав координатор Самооборони.

Василь Івасюк “Народна Воля”

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!