Газета по-надвірнянськи
 

Про районний бюджет на 2014 рік

21 лютого 2014, 14:37 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 645 переглядів

додаток видатки за 4 квартали 2013

Відповідно до Бюджетного кодексу України, пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна  рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів районного  бюджету на 2014 рік у сумі 560714,8 тис. грн.,  у т. ч.:

відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» обсяг дотації вирівнювання у сумі 235204,5 тис. грн.,  субвенцій з державного бюджету у сумі 271273,2 тис. грн. та субвенцій з обласного бюджету у сумі 6424,8 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 555294,2 тис. грн., спеціального фонду бюджету – 5420,6 тис. грн. (додаток 1).

2. Установити, що у 2014 році до доходів загального фонду районного бюджету  належать:

1) доходи місцевих бюджетів, що визначені статтями 64-66 та частиною першою ст. 69 Бюджетного кодексу України;

2) трансферти, що надаються з Державного бюджету України районному бюджету (крім субвенцій, визначених пунктом 3 цього рішення);

3) субвенції з інших місцевих бюджетів;

4) інші доходи, що підлягають зарахуванню до місцевих бюджетів відповідно до законодавства та є такими, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Установити, що частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань (засновником яких є районна рада), що вилучається до бюджету, зараховується до районного бюджету в розмірі 15 відсотків за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 р. та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2014 р. у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.

3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету у 2014 р. є:

1) надходження до спеціального фонду місцевих бюджетів, що визначені частиною другою ст. 69 Бюджетного кодексу України;

2) субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах;

3) субвенції з інших місцевих бюджетів.

4. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2014 рік у сумі 560714,3 тис. грн., у т. ч. обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 55294,2 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 5420,1 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків і кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3 та 3-1).

5. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі 100,0 тис. грн.

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (дотації вирівнювання з державного бюджету) на 2014 рік згідно із додатком 5 до цього рішення.

7. Надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій протягом 2014 року в міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій.

8. Надати право управлінню фінансів райдержадміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій при внесенні змін та допов­нень до бюджетної та відом­чої класифікації проводити у відповідність до неї доходи, видатки і фінансування районного бюджету.

9. Установити на 2014 рік згідно з додатком 6 до цього рішення:

- обсяги повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету в сумі 15,0 тис. грн.;

- обсяги надання кредитів з районного бюджету в сумі 15,5 тис. грн., за рахунок коштів  спеціального фонду бюджету.

10. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2014 рік в сумі 100,0 тис. грн.

Надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій у міжсесійний період виділяти з резервного фонду районного бюджету інші субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

11. Затвердити такий перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

обслуговування державного боргу;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

 підготовка кадрів вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації;

забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування.

12. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних цільових програм на загальну суму 1966,5 тис. гривень (додаток 7).

13. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці, рішень районної ради та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які надаються бюджетним установам, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

14. Затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (додаток 8).

15. Спрямувати кошти в сумі 486,1 тис. грн. як субвенцію місцевим бюджетам на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки  (додаток 9).

16. Спрямувати кошти в сумі 100,0 тис. грн. як субвенцію для бюджету  Івано-Франківської міської ради (співфінансування будівництва чеків на полігоні твердих побутових відходів у с. Рибне).

17. Спрямувати частину залишку загального фонду районного бюджету в сумі 1869,2 тис. грн. :

на погашення заборгованості з утримання установ, що виникла на кінець  попереднього бюджетного періоду в сумі 740,0 тис. грн.;

- відділу освіти райдерж­адміністрації – 300,0 тис. грн.;

- центральній районній лікарні  – 400,0 тис. грн.;

- відділ культури райдержадміністрації – 40,0 тис. грн.;

на погашення сум середньострокової позики, отриманої районним бюджетом на здійснення видатків за захищеними статтями у 2013 році в сумі 1099,2 тис. грн.;

для виплати компенсації фізичним особам, які надаватимуть соціальні послуги в сумі 30,0 тис. грн.

18. Встановити, що у видатках на «Соціальні  програми і заходи державних програм у справах молоді» передбачено 100 тис. грн., а у видатках на «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань» – 150 тис. грн. на фінансову підтримку спортивних шкіл району.

19. Встановити, що у видатках відділу освіти районної державної адміністрації на заробітну плату враховано кошти на стимулювання праці педагогічних працівників та керівників навчальних закладів району на рівні не нижче 2012 року.

19. Додатки 1-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

20. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради І.Степника і постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (М. Капак).

 Голова районної ради                                            В. В. Попович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!