Газета по-надвірнянськи
 

Районні медики – також на передовій

28 лютого 2014, 14:57 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 619 переглядів

Під шквалом прицільних снайперських куль зі справжнього кривавого поля бою активістів Майдану із силовиками, на що перетворилися вулиці Грушевського, Інститутська, Хрещатик у Києві надвірнянські медики виносили поранених, надавали невідкладну медичну допомогу безпосередньо на місці бойових дій. У військові шпиталі перетворювали пристосовані приміщення, гостро не вистачало медикаментів, перев`язочних матеріалів, запаси чого згодом поповнили небайдужі кияни, а вже дещо пізніше – й гуманітарна допомога від найближчих сусідів із ЄС. А поруч на Майдані під відкритим небом полеглих відспівували священики. Цими днями подвиг Героїв, котрі вже увійшли в новітню історію України як Небесна сотня, вшановує вся нація.

Інформуючи стисло про участь медпрацівників Надвірнянщини у революційних подіях у Києві, заступник головного лікаря ЦРЛ Емілія Сем`янів зазначила: – Всі, хто виявив бажання поїхати на Євромайдан, отримав повне сприяння з боку адміністрації ЦРЛ. Кожен із медичних працівників самостійно визначав для себе термін перебування у столиці і повернення на роботу. Чимало медиків працюють у Києві й зараз. Поїздки медиків, зокрема, «швидкої допомоги» координує обласний центр екстреної медичної допомоги.

Безкорисливий і мужній вчинок медичних працівників заслуговує найвищого захоплення і визнання їх професійного подвигу. І, думається, всі інші коментарі тут просто зайві.

P.S. За станом на 27 лютого ц. р. поранених краян-євромайданівців у Надвірнянську ЦРЛ не доставляли.

Вл. інф.

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!