Газета по-надвірнянськи
 

Революцію треба вистраждати

21 лютого 2014, 13:59 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 561 переглядів

Саме з таким висновком чи з переконаннями повернувся з поетичного марафону «Віршень-2014», відвідин барикад, міськдержадміністрації, Євромайдану у Києві поет із Делятина, член НСПУ Роман Киселюк. – Запрошення на поетичні читання «Віршень-2014», які відбулися 9-го лютого, я отримав від секретаря по роботі з молодими авторами Національної спілки письменників України Сергія Пантюка. Спершу 75 авторів читали свої твори у НСПУ разом із музикантами.

Роман Киселюк декламував вірші для мітингувальників у КМДА, відвідав «охоронців Банкової», серед яких бійці внутрішніх військ і так званий «Беркут». – Мене дуже вразила сама ця революційна налаштованість і нескорений дух у людей, – зазначає він. Згадується епізод, коли один із моїх друзів, після трьох тижнів перебування на Майдані, зривався і в певній годині кричав «Всі на Майдан!». Ось така звичка виробляється у людей.

Також поета дуже вразив настрій і те, що люди із барикад не підуть. – Коли вони йдуть на чергування, то звучать патріотичні гасла і є прекрасне розуміння, що вони готові на все заради України. Вони вже не підуть звідси. Приємно дивує така згуртованість людей, коли Схід і Захід разом.

Роман Киселюк додав, що до доброї поезії на Євромайдані варто б додати музику. Читав свої поезії і головне це відчуття, що я щось можу і вмію. Потрібно обов’язково і надалі проводити такі заходи і люди-революціонери творять таку поезію, яка буквально проникнута димом та вогнем. Треба хоч день побути між людьми, щоб відчути велич цього народу. – Він не побоявся і кинув виклик владі, – зазначає Роман Киселюк.

 Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!