Газета по-надвірнянськи
 

Розкоші «Синьогори» і Межигір`я – для українців. Паханові і поплічникам – трибунал

24 лютого 2014, 12:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,801 переглядів

Цією думкою і вимогою пройняті цими днями людські душі і серця у Києві, Львові, по всій Україні та в нашому краї. У цьому ми ще раз переконалися, побувавши ось у таких розкошах у гутівській «Синьогорі», де вели «державницьку» діяльність Кучма, Ющенко і Янукович, котрого Вишиванюк дуже часто називав українським Черчілем. Це все за кревні гроші українців, котрим заплітали уми, що в країні не вистачає коштів на пенсії, на лікування, соціальні допомоги, сиротинці тощо.

Вражаючі відеокадри про маєтки у Межигір`ї, де Янукович разом зі страусами навіть у рулетку і карти грав, а Пшонка зі своєю дружиною у Цезаря і княгиню бавився, купаючись у золоті, а також Ківалова-підрахуя та інших «оточуючих» переконують, що працьовитий український народ має на публічному, навіть всесвітньому трибуналі судити цих одіозних осіб з єдиною метою і завданням – ніколи і нізащо, будь-якими зусиллями не допустити в українському та інших суспільствах і земній цивілізації такої ганьби і кривавої диктатури. Події останніх днів переконують ще й у тому, що на кожну державну і будь-яку владну посаду – від низів до верхів – їх бажаючі мають проходити, перш за все, лікарсько-психіатричну перевірку і найсуворішу люстрацію народу.

На нинішньому етапі, котрий характерний стрімкими блискавичними подіями щодо виловлювання винних у державній зраді, суспільство має усвідомити небезпеку путінського режиму і так допомагати новообраній державній і місцевій владі, щоб Україна якомога менше, а то й взагалі повністю не була залежною від політики і справ цього кагебістського резидента.
У неділю, 23 лютого, охорона не впускала бажаючих глядачів наверх до «скромненьких будиночків» і тенісного корту у Гуті. Вона мотивувала тим, що люди кабанів відлякають. Охорона мовби давала зрозуміти, що ці кабани уособлюють межигірського хряка, котрий потопив у крові цвіт України, і тепер, мов поранений звір, загнаний у глухий кут, переховується то у держрезиденціях, або у приватних місцях то Криму, то Донецька, всіляко замітає сліди з купкою своїх братків, наляканий розшуком сил СБУ і МВС.

Люди розуміють, що це майно їхнє, суспільне, і не варто його нищити, і треба тверезо вирішити, щоб передати його для якогось дитячого лікувального або санаторного закладу. І відтепер ласі до таких будиночків і маєтків людці від влади мають закарбувати у своїй тямі: ніхто і ніщо не забуте. Усе в суспільстві і на владному рівні має відбуватися привселюдно і прозоро. Народ має право вести громадський контроль за кожним порухом і кроком влади. І ніякі охорони не мають прикривати від народу подібні президентські резиденції, маєтному і грошовому розмаху яких можуть позаздрити навіть і США.

Зважаючи на численні дзвінки краян, оприлюднюємо їх вимогу про те, що жителі району, знаючи про «дачні будиночки» і «царські села», та «земельні пайки» владних і правоохоронних мужів у районі – від села і вище – хотіли б невідкладно на їх запрошення побувати в них і переконатися у законності їх будівництва та отримання.

Назарій Гриджук «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!