Газета по-надвірнянськи
 

Шановні виборці, жителі Надвірнянського району!

7 лютого 2014, 13:25 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 489 переглядів

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» (Реєстр) кожен виборець має право: подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;  отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців; звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.

Для усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців для голосування під час виборів (референдуму) просимо звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації для уточнення своїх персональних даних.

Першочергово це стосується виборців: котрим у 2010-2013 рр. виповнилось 18 років; котрі виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на попередніх виборах; змінили прізвище, ім’я чи місце проживання; мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей, які не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, тощо); перебували на консульському обліку за кордоном та при вибутті в Україну не знялись з консульського обліку в МЗС.

Уточнити персональні дані можна у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Надвірна, м-н Шевченка, 33, 2-ий поверх, каб. 26, щоденно із 8-ї до 17-ї год. (обідня перерва із 12-ї до 13-ї год.). Конт. тел.: 2-91-05; 2-26-32.

При собі мати: паспорт  особи та його копію (сторінки 1, 2 та 11) або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянство України; доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу); свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця з Державного реєстру виборців).

Також, зареєструвавшись у розділі «Особистий кабінет виборця» на  офіційному порталі сайту ЦВК «Державний реєстр виборців» https://www.drv.gov.ua, можна отримати інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього потрібно перейти у розділ «Перевірити дані у Реєстрі» та заповнити всі поля, обов’язкові до заповнення. Уважно перевірте правильність написання своїх даних. Звертаємо увагу: всі занесені у поля дані повинні відповідати даним у паспорті. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

Відділ ведення

Державного реєстру

виборців апарату РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!