Газета по-надвірнянськи
 

Штурм обласної міліції і СБУ

21 лютого 2014, 14:28 | Рубрика: Протести Версія для друку Версія для друку 617 переглядів

18 січня ввечері пікетували в Івано-Франківську обласні управління міліції та СБУ й обласну прокуратуру. Коли не було досягнуто порозуміння між пікетувальниками і керівництвом цих управлінь, за повідомленням депутата обласної ради від фракції «Свобода» Віктора Неміша, прийняли рішення про штурм.

Присутній у приміщенні УМВС «Беркут» не вчиняв жодних дій щодо повстанців і тому на їх вимогу бійці цього спецпідрозділу вийшли до свого автобуса. Начальник УМВС генерал-майор Василь Фелик під тиском мітингувальників написав заяву про своє звільнення з посади очільника прикарпатської міліції. Однак остаточне рішення, як він зазначив, за міністром. До речі, заяву на звільнення написав і керівник Коломийської міліції Олександр Кочкін.

Складніше дався штурм УСБУ, яке очолює Кміта. Співробітники УСБУ поливали людей з брандспойтів і навіть відстрілювалися через вікна. У руки повстанців потрапив архів, так би мовити позаштатних співробітників УСБУ. Одна з «флешок» генерала Кміти із розшуковими справами та його генеральський мундир потрапили до рук повстанців. Співробітників УСБУ викурили з приміщення димовими шашками та «коктейлями Молотова». Протестувальники захопили у СБУ і склад зброї – 268 табельних пістолетів, 2 гвинтівки, 3 ручних кулемети, 92 гранати, 15 тисяч патронів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!