Газета по-надвірнянськи
 

Соціальний захист учасників бойових дій

14 лютого 2014, 12:57 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

У районі проживають 476 учасників бойових дій.

Наказом по ЦРЛ визначено лікаря-терапевта, відповідального за диспансеризацію учасників бойових дій (Я. Лазарович). Щорічно впродовж квітня-травня проводять поглиблені медогляди цієї категорії жителів району . Їх проведення регламентовано наказом по ЦРЛ.

Торік такий медогляд учасників бойових дій з наступним їх відбором для оздоровлення, диспансеризації, амбулаторного, стаціонарного та санаторно-курортного лікування, а також виявлення осіб, які потребують медико-соціальної допомоги.

Із 476 учасників бойових дій повним комплексним періодичним оглядом   охоплено 458 осіб. Планового оздоровлення потребує 173 особи (36,3%) з числа оглянутих. Постійної медико-соціальної допомоги вдома потребує 91 учасник бойових дій. Ліки у випадку необхідності лікування учасники бойових дій отримують за рецептами лікарів  у комунальній аптеці №100 (м. Надвірна, вул. Грушевського, 14).

Зубопротезування на пільгових умовах проведено 19 учасникам бойових дій, зокрема, 5 афганцям на загальну суму 14,1 тисяч гривень.

На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 447 учасників бойових дій та 118 інвалідів війни, у т.ч. інваліди, прирівняні до інвалідів війни.

У 2013 році 423 учасникам бойових дій виплатили щорічну одноразову грошову допомогу до 5 Травня на загальну суму 315,1 тис. грн.

Протягом 2013 року 10 учасників бойових дій отримали путівки на санаторно-курортне лікування.

Також учасники бойових дій користуються пільгами на житлово-комунальні послуги та на придбання твердого і скрапленого газу.

На підтримку статутної діяльності у 2013 році з районного бюджету виділено кошти: районній організації ветеранів Афганістану – 3,0 тис. грн., районній асоціації інвалідів війни і збройних сил – 0,5 тис. грн. та районній асоціації учасників бойових дій – 2 тис. грн.

Управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2013 рік» за станом на 01.01.2014 року на обліку перебуває 222 учасника бойових дій та осіб, прирівняних до учасників бойових дій. Середній розмір їхньої пенсії становить 2338 грн. 51 коп. У порівнянні з минулим роком на обліку їх перебувало 240 чоловік. Середній розмір пенсії становив 2095 грн. 71 коп.

 

За інформацією

інформаційно-аналітичного відділу РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!