Газета по-надвірнянськи
 

Стартував надвірнянський Автомайдан

21 лютого 2014, 14:21 | Рубрика: Протести Версія для друку Версія для друку 645 переглядів

Учора, 20 лютого, більше 70 водіїв-добровольців на своїх легковиках провели попереджувальний проїзд Надвірною, зокрема, біля приміщення райвідділу УМВС. Як зазначив координатор руху, депутат Надвірнянської міської ради Василь Будзак, вони ставлять собі за мету показати, що надвірнянський автомайдан є силою громади. Під час поїздки по селах району автомайданівці інформуватимуть краян про рішення районного штабу національного спротиву і підніматимуть їх бойовий і національний дух.

Перша акція автомайдану відбулася біля Делятинської військової частини,  біля КПП якої люди організували цілодобове чергування для блокування виїзду військових вантажних автомобілів, в яких можуть вивозити зброю та боєприпаси, яких тут доволі багато. Як засвідчив візит автомайданівців, представники охорони військової частини і самі протестувальники поводять себе толерантно, не створюючи жодних незручностей для жителів тутешнього військового містечка у колишньому гірському мирному селі Луг, яке насильницьки вивезли і зруйнували сталінські опричники у 1950-их.

Також Василь Будзак і депутат районної ради Андрій Крицький попросили керівництво частини про виділення військового намету для протестувальників і проінформували, що зараз, першочергово, триває мобілізація на Майдан у Київ. Важливим об’єктом є блокування цього КПП, щоб не виникало ніяких провокацій із жодної сторони.

По дорозі у Надвірну учасники автомайдану відвідали віче у Делятині. Тут селищний голова Михайло Косило зазначив, що зараз на київських вулицях відбуваються доленосні події для держави, які вже остаточно дадуть відповідь, чи стане Україна вільною і демократичною.

Безумовно, перша акція Надвірнянського автомайдану стане вельми показовою для працівників силових органів та окремих представників місцевої і вищої влади. Відтепер при вчиненні протиправних дій можливе блокування їхньої роботи на в`їзд та виїзд, а також гучне оповіщення увім­кненими клаксонами. Щодо Делятина, то там потрібна цілодобова охорона військового об’єкта і також його блокування із сторони села Пасічної. Перш за все, це має убезпечити від провокацій як з однієї, так і з іншої сторони.

Василь Івасюк «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!