- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Тітушки у Делятині?

Posted By Модератор On 19.02.2014 @ 17:05 In Протести | No Comments

Біля Надвірнянського коледжу приблизно об 11-ій год. 19 лютого голова районної ради В. Попович, Надвірнянський міський голова З. Андрійович, група депутатів районної та міської рад, начальник райвідділу УСБУ О. Дзем`юк зупинили мікроавтобус. У ньому їхали майже два десятки молодих осіб спортивної статури.


Як пояснив командир Делятинської військової частини полковник Юрій Грицик, який супроводжував цих людей у цивільному, вони їдуть із одної з областей (тобто не нашої) для підсилення чи заміни охорони очолюваної ним частини. Молодики пред`явили документи та відрядні посвідки, серед їхніх особистих речей зброї чи боєприпасів не виявили. Окремі з них розмовляли не по-українськи. Чіткої відповіді, чому цих людей у цивільному везуть у Делятинську в/ч саме у ці тривожні дні, ніхто не почув.

[1]

[2]

[3]

[4]

[5]

Депутати міської ради Р. Мажак і В. Будзак супроводили цей бус до в/ч. Там же громадські активісти-протестувальники з Делятина і навколишніх сіл виставили блок-пости і нестимуть охорону на них цілодобово. Депутат райради В. Черленюк закликав краян, передусім, мужчин з військовим та спортивним досвідом долучитися до блокування усіх можливих виїздів і виходів із Делятинської в/ч.
Громадськість краю має зробити серйозний висновок з цього випадку. Саме через втрату пильності і громадського контролю з цієї частини (а її військовослужбовці і вільнонаймані жили за Союзу, як подейкували, «як при комунізмі») у 1990-ті роки на початку демократичних перетворень «сплило» чимало матеріальних цінностей, які б дуже знадобились для навчальних, лікувальних, спортивних та клубних закладів краю. Це важливо ще й тому, що за інформацією періодичної преси, тут зосереджений чималий збройний арсенал, який (не доведи, Господи) може бути використаний проти мирних людей.

Василь Івасюк (текст), Назарій Гриджук (фото) «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/02/titushky-u-delyatyni/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/IMG_8632.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/IMG_8635.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/IMG_8649.jpg

[4] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/IMG_8641.jpg

[5] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/IMG_8644.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.