Газета по-надвірнянськи
 

Увага, конкурс

7 лютого 2014, 13:39 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 559 переглядів

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» проводить Міністерство доходів і зборів України для дітей віком 9-15 років.

Конкурсанти змагатимуться за такими напрямками дитячої творчості з податкової та митної тематик: художні твори; комп`ютерна графіка (комп`ютерна анімація); літературні твори.

Роботи подати до 1 квітня 2014 р. до ДПІ у Надвірнянському районі.

Детальніше – на веб-сайті Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області http://if.minrd.gov.ua/ або за тел. 2-52-66.

Податкова соціальна пільга у 2014 році

На застосування до свого доходу податкової соціальної пільги має право кожен платник податку, якщо розмір його місячної зарплати не перевищує граничного розміру доходу, що дорівнює місячному прожитковому мінімуму, діючому для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженому на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.

За станом на 1 січня 2014 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб – 1218 грн., тому у 2014 р. будь-який платник податку має право на застосування загальної податкової соціальної пільги до своєї зарплати, якщо вона не перевищує 1710 грн. на місяць.

Детальніше – у Центрі обслуговування платників податків або за тел. 2-22-79.

Отримали дохід за кордоном –

задекларуйте в Україні

Порядок оподаткування іноземних доходів встановлено пп. 170.11.1 ст. 170 Податкового кодексу України. Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то суму такого доходу включають до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку – їх отримувача, який зобов`язаний подати річну податкову декларацію.

Для отримання права на зменшення суми податкового зобов`язання на суму податку, сплаченого за межами України, платник зобов`язаний отримати від державного органу країни, в якій сплачує такий дохід, довідку про суму справленого податку, а також про базу його нарахування. Така довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.

Детальніше – у Центрі обслуговування платників податків або за тел. 2-22-79.

ДПІ у Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!