Газета по-надвірнянськи
 

Василь Попович закликає до спокою і відповідальності

21 лютого 2014, 16:55 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 684 переглядів

Про це голова районної ради звернувся на вічі 21 лютого до керівників правоохоронних і силових структур, усіх підприємств, установ та організацій, до жителів Надвірнянщини. «Гарячих» голів закликав бути європейцями і не вдаватися до хаосу, уникати провокацій, не вишукувати ворогів поміж себе. Місцевим головам порадив не діяти наодинці, а свої дії погоджувати з районною радою і районним штабом національного спротиву. Усім – і надалі допомагати Майдану в Києві.

Отець Іван Гедзик виголосив патріотичну проповідь

Отець УГКЦ із Гвозда на вічі 21 лютого нагадав краянам, що треба змінювати зараз свою поведінку, ставлення до роботи, а серце наповнювати кріпкою вірою. Він уже чотири рази побував на столичному Майдані. Зарядитися його духовною і національною аурою радить усім. «Якщо даішник і далі буде штрафувати нещасне «жигулі» і не зупиняти «мажорів», якщо лікар і влада і надалі вимагатимуть хабара, то нічого ліпшого в нашому житті не настане», – повчав священик.

Тримати владу за горло

Так порадив на вічі громадський активіст Богдан Березицький і закликав відмежовуватися від нинішньої кривавої орди та контролювати владу. А коли дійде до виборів влади, то оцінювати кандидатів не за обіцянками і подарунками, а за ділами.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!