Газета по-надвірнянськи
 

Вихід з політичної кризи – повернення до Конституції 2004 року

7 лютого 2014, 13:28 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 535 переглядів

Законно позбавити чинну владу повноважень можна, якщо більшість парламентарів підтримають повернення до Конституції 2004-го. Нині під відповідним актом свої підписи поставили більше 200 депутатів Верховної Ради. Про це розповів народний депутат України Юрій Дерев’янко на зустрічі із жителями Надвірної.

Збір підписів – одна з причин, чому президент Янукович приїздив до парламенту перед голосуванням за «амністійний» закон Мірошніченка. Він намагався не допустити, щоб однопартійці підтримали ініціативу, переконаний Дерев’янко. Поки ніхто з «регіоналів» не підписався під Актом, проте з перемовин відомо, що частина їх готова проголосувати за повернення до Конституції-2004, повідомив нардеп.

Доки у парламенті збирають підписи Юрій Дерев’янко закликав продовжувати мирний протест, бо лише спільними зусиллями можна домогтися перемоги. – Це той шлях, який від нас, депутатів, вимагають мільйони українців. Чинний режим ми можемо повалити завдяки спільним діям. Нині між нами, як ніколи, має бути єдність, – зауважив обранець.

За словами Юрія Дерев’янка, люди, які протестують проти політики чинної влади, беззахисні. Допомоги, крім однодумців, ні від кого чекати не доводиться. Тому варто організовуватись у загони самооборони. – Загони самооборони не повинні бути альтернативою збройним силам, а лише нашими дружинами, які нас охоронятимуть та захищатимуть, – запропонував таким чином відгукнутися на виклики часу народний депутат.

Оксана ТИМОРСЬКА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!