Газета по-надвірнянськи
 

Як зареєструватися для проходження ЗНО-2014

14 лютого 2014, 13:03 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 702 переглядів

Реєстрація триває із 3 січня по 5 березня 2014 р.

У 2014 р. ЗНО можна пройти з наступних предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), світова література, російська література.

Ви зможете зареєструватися для проходження не більше чотирьох тестів. Якщо для вступу Вам необхідна іноземна мова, Ви зможете пройти тестування лише з однієї з них.

На сайті www.test.if.ua ознайомтеся з Порядком проведення ЗНО-2014.

Для реєстрації Вам необхідні такі документи: копія паспорта або копія свідоцтва про народження (якщо Вам за станом на 1 вересня 2013 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта); довідка з навчального закладу про те, що в 2014 р. Ви отримаєте атестат про повну загальну середню освіту, за формою, розробленою УЦОЯО (бланк довідки є у дирекції Вашого навчального закладу); якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту, то підготуйте копію атестата про повну загальну середню освіту; дві однакові фотокартки на документи розміром 3х4 см; якщо Вам за станом здоров’я необхідні особливі (специфічні) умови проходження ЗНО, то підготуйте висновок закладу охорони здоров’я з діагнозом і лікарськими рекомендаціями щодо умов проходження ЗНО; якщо Ви подаєте копії паспорта чи документа про освіту іноземною мовою, то підготуйте їх нотаріально завірені переклади державною мовою; якщо Ви є іноземцем, особою без громадянства, біженцем, закордонним українцем, то підготуйте копію документа, що підтверджує законність перебування на території України; якщо у Ваших документах є розбіжності у зазначенні персональних даних, то підготуйте копію документа про зміну прізвища тощо.

На кожній копії власноручно напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок) та поставте свій підпис, зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Для роботи з програмою реєстрації Вам необхідний комп’ютер із підключенням до мережі Інтернет і принтер. Працювати з комп’ютером Ви можете вдома, у знайомих, у школі, в Інтернет-клубі тощо. Програма реєстрації знаходиться на сайті www.test.if.ua.

Якщо Інтернет для Вас недоступний, зверніться у комп’ютерний клас Вашої школи. Там обов’язково є диск з програмою реєстрації.

Працюючи з програмою реєстрації, уважно виконуйте всі вказівки програми, вводьте всі необхідні дані. Пам’ятайте, що від Вашої ретельності залежить Ваша реєстрація і майбутнє.

Усі реєстраційні документи надсилайте на адресу: Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти, а/с 133, м. Івано-Франківськ, 76018.

Якщо Ви правильно оформили та надіслали всі необхідні документи, то впродовж трьох тижнів надійде рекомендований лист-відповідь від ІФРЦОЯО.

Якщо отримаєте відмову в реєстрації (причина буде вказана у листі), усуньте недоліки реєстраційних документів, сформуйте весь пакет заново і знову відправте документи на ту ж саму адресу.

Якщо впродовж трьох тижнів після відправлення документів до ІФРЦОЯО Ви не отримали листа-відповіді від ІФРЦОЯО, зателефонуйте за номером (0342) 75-09-75. Не будьте байдужими до своєї долі!

Якщо Ви вирішили змінити предмети чи свої реєстраційні дані, то наполегливо просимо відправляти документи для змін тільки після отримання Сертифіката від ІФРЦОЯО. Зміни без раніше отриманого Сертифіката не вноситимуть!

Документи про внесення змін у перелік предметів чи своїх реєстраційних даних Ви повинні відправити не пізніше 19 березня 2014 р. (дату визначають за поштовим штемпелем).

 Ігор ЛИСКО,

методист

інформаційно-

методичного центру

відділу освіти РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!